Kandydaci do Sejmu

Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 25 i 26 Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 26 Okręg obejmuje teren powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, lęborskiego, słupskiego, oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, ...

Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 25 i 26

Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 26
Okręg obejmuje teren powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, lęborskiego, słupskiego, oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk. Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 14.
Platforma Obywatelska
1. Marek Biernacki, prawnik, Gdynia
2. Tadeusz Aziewicz, ekonomista, Gdynia
3. Kazimierz Kleina, ekonomista, Łeba
4. Kazimierz Plocke, polityk, Kłanino
5. Jerzy Budnik, administratywista, Wejherowo
6. Ewa Kumik, nauczyciel akademicki, Słupsk
7. Roman Zaborowski, nauczyciel, Dąbie
8. Grzegorz Cyrzan, ekonomista, Kościerzyna
9. Ryszard Strzyżewicz, ekonomista, Rumia
10. Stanisław Lamczyk, przedsiębiorca, Somonino
11. Katarzyna Juchniewicz, ekonomista, Słupsk
12. Marek Szczepański, prawnik, Chojnice
13.
∨ Czytaj dalej

Arkadiusz Kubalewski, socjolog, Wierzchowo
14. Zyta Miotk, student, Puck
15. Zbigniew Konwiński, menedżer, Słupsk
16. Jacek Bagnecki, nauczyciel, Bychowo
17. Marek Czarnowski, nauczyciel, Brusy
18. Joanna Zielińska, nauczyciel, Gdynia
19. Józef Modrzejewski, technik budowlany, Cisewie
20. Bożenna Lisowska, inżynier, Człuchów
21. Robert Gembal, ekonomista, Chmielno
22. Henryka Mazur, nauczyciel, Lębork
23. Krystian Zalas, historyk, Słupsk
24. Szymon Radzimiński, przedsiębiorca, Gdynia
25. Ireneusz Marzec, inżynier, Rumia
26. Marcin Marczak, student, Gdynia
27. Anna Chrościcka, student, Gdynia
28. Piotr Młyński, menedżer, Lębork
Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. Joanna Senyszyn, ekonomistka, Gdynia
2. Izabela Jaruga-Nowacka, etnograf, Warszawa
3. Jan Sieńko, politolog, Słupsk
4. Jacek Kowalik, ekonomista, Chojnice
5. Andrzej Różański, elektronik, Gdynia
6. Piotr Gontarek, administratywista, lębork
7. Jan Ponulak, pedagog, Słupsk
8. Marian Trynka, ekonomista, Rąb
9. Milena Bławat, księgowy, Somonino
10. Andrzej Hinc, urzędnik samorządowy, Garczyn
11. Robert Dębski, ekonomista, Człuchów
12. Piotr Wszółkowski, urzędnik samorządowy, Ustka
13. Elżbieta Milczak, pielęgniarka, Słupsk
14. Mirosław Odyniecki, dziennikarz, Wejherowo
15. Paweł Wojnowski, urzędnik pocztowy, Gdańsk
16. Stanisław Szczałba, ekonomista, Sycewice
17. Radosław Dziubek, pedagog, Damno
18. Jan Leonczuk, politolog, Kępice
Partia Demokratyczna-demokraci.pl
1. Krzysztof Pusz, administratywista, Gdańsk
2. Jan Dittrich, przedsiębiorca, Kościerzyna
3. Regina Kułakowska, menadżer kultury, Słupsk
4. Dorota Sobieniecka-Kańska, dziennikarka, Gdynia
5. Maciej Skalik, administratywista, Wejherowo
6. Andrzej Chądzyński, psychotronik, Gdańsk
7. Marek Drezner, weterynarz, Człuchów
8. Jerzy Hauziński, historyk, Słupsk
9. Jan Lubiński, inż. rolnik, Rzepnica
10. Sebastian Preis, student, Gdynia
11. Agnieszka Krzysiak, archeolog, Lębork
12. Stanisława Kierznikowicz, ekonomista, Wejherowo
13. Marcin Strzelczyk, ekonomista, Gdynia
14. Piotr Kulig, nauczyciel, Słupsk
15. Grzegorz Leśniak, pedagog, Słupsk
16. Lech Kordaczuk, pedagog, Gdynia
17. Olimpia Hoppe-Miłek, prawniczka, Gdynia
18. Grzegorz Schab, menedżer, Warszawa
Prawo i Sprawiedliwość
1. Jolanta Szczypińska, pielęgniarka, Słupsk
2. Jarosław Sellin, urzędnik państwowy, Warszawa
3. Waldemar Bonkowski, rolnik, Rekownica
4. Zbigniew Kozak, informatyk, Gdynia
5. Piotr Stanke, politolog, Chojnice
6. Jacek Markowski, inż. elektronik, Gdynia
7. Grzegorz Gaszta, pracownik samorząd., Wejherowo
8. Iwona Bartólewska, nawigator morski, Gdynia
9. Tadeusz Pęk, specjalista ds. energetycznych, Lębork
10. Jadwiga Anders, studentka, Prabuty
11. Wojciech Lewenstam, lekarz, Słupsk
12. Andrzej Pleszyniak, doradca personalny, Niestępowo
13. Janusz Wiczkowski, elektroenergetyk, Bytów
14. Jan Kużownik, rencista, Łeba
15. Witold Reclaf, urzędnik, Rumia
16. Andrzej Kaźmierczak, nawigator, Gdynia
17. Adam Treder, ekonomista, Słupsk
18. Ryszard Kaczyński, nauczyciel, Reda
19. Krzysztof Kruszyński, handlowiec, Kartuzy
20. Zygmunt Orzeł, ekonomista, Władysławowo
21. Zbigniew Januszewski, artysta malarz, Człuchów
22. Stanisława Gatz, menedżer, Gdynia
23. Dawid Prochowski, dziennikarz, Chojnice
24. Grażyna Szulist, księgowa, Kościerzyna
25. Marek Barecki, przedsiębiorca, Człuchów
26. Małgorzata Furtak, urzędnik, Kobylnica
27. Janusz Użarowski, inż. mechanik, Gdynia
28. Mariusz Łuczyk, nauczyciel, Miastko
Liga Polskich Rodzin
1. Robert Strąk, prawnik, Słupsk
2. Tomasz Górski, prawnik, Słupsk
3. Stanisław Łach, nauczyciel akademicki, Słupsk
4. Marek Klas, ekonomista, Wejherowo
5. Zbigniew Maszota, przedsiębiorca, Lębork
6. Brygida Treder, nauczyciel, Żukowo
7. Andrzej Radka, urzędnik, Wielki Klincz
8. Hieronim Kosecki, nauczyciel, Brusy
9. Eugeniusz Olszewski, rolnik, Liniewo
10. Jacek Grzelak, nauczyciel, Czersk
11. Mariusz Pokrzywiński, inspektor pracy, Chojnice
12. Jarosław Kierznikowicz, przedsiębiorca, Władysławowo
13. Stanisław Wanke, rolnik, Żukowo
14. Zofia Borys, nauczyciel, Miastko
15. Bogdan Oszmian, urzędnik, Lębork
16. Maria Kobylarz, rolnik, Potęgowo
17. Łukasz Kołak, nauczyciel, Gdynia
18. Antoni Jabłonowski, przedsiębiorca, Gdynia
19. Teresa Dubielak, handlowiec, Gdynia
20. Radosław Stromiński, student, Bytów
21. Bolesław Wasilewicz, historyk, Świecie
22. Marek Borowski, rzemieślnik, Ustka
23. Paweł Lisowski, student, Kępice
24. Zbigniew Młodawski, rzemieślnik, Dębnica Kaszubska
25. Wiesław Piekarski, historyk, Studzienice
26. Łukasz Pietuszko, politolog, Gdynia
27. Ewa Glanc, handlowiec, Bytów
28. Jan Piechowski, technik rolnik, Główczyce
Socjaldemokracja Polska
1. Władysław Szkop, lekarz, Słupsk
2. Beata Maciejewska, dziennikarz, Gdańsk
3. Sławomir Miluski, nauczyciel, Słupsk
4. Lucyna Jester, ekonomista, Człuchów
5. Kazimierz Formela, ekonomista, Bytów
6. Iwona Bruska, przedstawiciel handlowy, Człuchów
7. Piotr Potrykus, elektronik, Głodowo
8. Krzysztof Łoś, politolog, Bruskowo Wielkie
9. Wojciech Gajewski, nauczyciel, Słupsk
10. Karolina Drążkiewicz, studentka, Siemianice
11. Przemysław Kmieciak, student, Lębork
12. Krzysztof Socha, socjolog, Darłowo
13. Elżbieta Juszczykowska, pielęgniarka, Słupsk
14. Stefania Najsarek, ekonomista, Borkowo
15. Agnieszka Dejk, księgowa, Żukowo
16. Jolanta Kalinowska, politolog, Gdynia
Samoobrona RP
1. Lech Woszczerowicz, ekonomista, Gdańsk
2. Barbara Błaszkowska, rolnik, Mądrzechowo
3. Wiesław Żurawski, adwokat, Lębork
4. Stanisław Podlewski, menedżer, Ustka
5. Witold Terlecki, przedsiębiorca, Nowa Wieś Lęborska
6. Maria Labuda, rolnik, Wysin
7. Janusz Galiński, ekonomista, Rytel
8. Jacek Groenwald, rolnik, Połczyno
9. Józef Sakowicz, przedsiębiorca, Gdynia
10. Leopold Szreder, politolog, Człuchów
11. Bożena Wolf-Sobieralska, nauczyciel, Dębogórze Wyb.
12. Iwona Żernik, pracownik administracyjny, Lębork
13. Andrzej Marszałkowski, wydawca, Kartuzy
14. Danuta Puźniak, technik dentystyczny, Rekowo Górne
15. Stanisław Rudny, emeryt wojskowy, Rumia
16. Michał Żabiński, technik dentystyczny, Słupsk
17. Stefan Lepak, nauczyciel, Chojnice
18. Jerzy Klein, przedsiębiorca, Lębork-Mosty
19. Wiktor Woźniak, przedsiębiorca, Papiernia-Grajewo
20. Bernadeta Jagielska, krawcowa, Wieliszewo
21. Jerzy Maleszka, emeryt wojskowy, Gdynia
22. Alina Mejzer, rzemieślnik, Reda
23. Stanisław Stukan, technik mechanik, Runowo
24. Jerzy Pawłowski, ekonomista, Gdynia
25. Jerzy Adamczyk, rolnik, Bukowo
26. Tadeusz Kurecki, mechanik samochodowy, Gdynia
27. Zdzisław Berezowski, pracownik adm., Miastko
28. Wiesława Richert, technik rolnik, Prokowo
Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Zdzisław Kołodziej, inż. zootechnik, Wieszyno
2. Stanisław Kalinowski, technik budowlany, Chojnice
3. Stanisława Bujanowicz, inż. rolnictwa, Bożepole Wlk
4. Elżbieta Gniazdowska, nauczyciel, Karwieńskie Błota
5. Paweł Chmielowiec, politolog, Gdańsk
6. Kazimierz Czyż, lekarz, Słupsk
7. Kazimierz Duwe, nauczyciel, Lębork
8. Paweł Gonera, weterynarz, Główczyce
9. Tadeusz Keliński, geodeta, Kartuzy
10. Bogusława Konczanin, pedagog, Człuchów
11. Kamil Krause, student, Gdynia
12. Ryszard Wójcik, pracownik samorządowy, Człuchów
13. Leszek Zawadzki, technik mech. rolnictwa, Chojnice
14. Krzysztof Kędra, pedagog, Debrzno
15. Jacek Nosel, technik mechanik, Gdynia
16. Wojciech Smogulecki, inż. mechanik. Gdynia
17. Krzysztof Witucki, ekonomista, Rumia
18. Grzegorz Dąbrowa, inż. leśnik, Barcino
Dom Ojczysty
1. Roman Giedrojć, inspektor pracy, Słupsk
2. Paweł Krawiec, nauczyciel, Przewłoka
3. Ireneusz Dojas, technik dentystyczny, Gdynia
4. Witold Prange, ekonomista, Puck
5. Jaromir Wysocki, przedsiębiorca, Sopot
6. Mariola Dzianach, technik bhp, Mosty
7. Mirosław Rączka, technik mechanik, Rekowo Górne
8. Stefan Pokraczyński, inżynier elektryk, Rumia
9. Norbert Patalas, inż. bud. lądowego, Gdynia
10. Ewa Miłek, nauczycielka, Sopot
11. Wojciech Burnatowicz, marynarz, Gdynia
12. Mirosław Kaliński, nauczyciel, Kościerzyna
13. Roman Wika, marynarz, Rumia
14. Magorzata Golecka, studentka, Kobylnica
15. Stanisław Ulrych, ekonomista, Kczewo
16. Wanda Archacka, ekonomista, Słupsk
17. Witold Schwichtenberg, technik mechanik, Wejherowo
18. Małgorzata Murawka, studentka, Gdynia
19. Antoni Rostankowski, ekonomista, Reda
20. Halina Milewczyk, technik spożywczy, Słupsk
21. Roman Urbański, technik bhp, Bąk
22. Renata Bojanowska, pracownik umysłowy, Słupsk
23. Irena Demidok, emerytka, Słupsk
24. Jerzy Siwołowski, ichtiolog, Gdynia
25. Krystyna Żerek, emerytka, Słupsk
26. Sylwia Gruber, nauczycielka, Słupsk
27. Edward Jankowski, ekonomista, Słupsk
Polska Partia Narodowa
1. Jerzy Jucha, technik energetyk, Warszawa
2. Piotr Śpiewak, przedsiębiorca, Słupsk
3. Zdzisław Bieliński, rolnik, Czarna Dąbrówka
4. Grzegorz Burka, kierowca, Wejherowo
5. Wilhelm Kacprzak, geolog, Warszawa
6. Sławomir Kondratiuk, monter, Prostyń
7. Barbara Łaga, malarz, Gościcino
8. Władysława Juścińska, pracownik umysłowy, Stężyca
9. Michał Mazgaj, elektronik, Michałowice
10. Stanisław Chmielewski, rolnik, Warszawa
11. Andrzej Kowalski, pracownik samorząd., Wymysłów
12. Kazimierz Sikora, technik telekomunikacji, Gryfino
13. Mirosława Siwińska, nauczyciel, Myślibórz
14. Roman Młynarek, mechanik, Szczecin
15. Janusz Siwiński, technik melioracji, Szczecin
16. Zbigniew Bronk, pracownik umysłowy, Słupsk
17. Jerzy Bastowski, mechanik precyzyjny, Gdańsk
18. Mariusz Świderski, technolog bud., Kębłowo
19. Małgorzata Śliwińska, bankowiec, Gdynia
20. Krzysztof Magnuszewski, żołnierz, Gdańsk
Polska Partia Pracy
1. Beata Chronowska, księgowa, Dąbrowa Górnicza
2. Ziemowit Bujko, emerytowany oficer, Hel
3. Krzysztof Goszczyński, przedsiębiorca, Straszyn
4. Robert Orzadowicz, rolnik, Wilków
5. Wiesława Narloch, pielęgniarka, Chojnice
6. Jakub Piotrowski, student, Rumia
7. Henryk Gajda, elektromonter, Czerwionka Leszczyny
8. Mieczysław Krumholc, marynarz, Gdynia
9. Piotr Alberciński, murarz, Tychy
10. Gabriela Mazur, pracownik biurowy, Ruda Śląska
11. Jan Liszowski, mechanik, Ornontowice
12. Jak Kojko, emeryt-oficer marynarki handl., Gdynia
13. Stanisław Mikucki, mechanik, Knurów
14. Janusz Pytel, technik rolnik, Graboszyce
15. Maksymilian Janik, tokarz, Tychy
16. Katarzyna Matejko, gastronom, Siemianowice Śląskie
17. Mirosław Rogala, ślusarz, Katowice
18. Roman Spletsteser, stolarz, Chojnice
19. Norbert Zając, rolnik, Jemielnica
20. Iwona Tomczyk, fryzjer, Wieluń
21. Andrzej Oleksy, tokarz, Ornontowice
22. Agnieszka Szymiczek, elektroradiolog, Czerwionka
23. Leszek Radochoński, emeryt wojskowy, Gdynia
Platforma Janusza Korwin-Mikke
1. Zbigniew Wojciechowicz, lekarz, Słupsk
2. Adam Pniewski, inż. mechanik, Gdynia
3. Krzysztof Włodarski, geodeta, Słupsk
4. Dariusz Łukaszewicz, inż. elektryk, Gdynia
5. Tomasz Magulski, bankowiec, Wejherowo
6. Grzegorz Prondziński, przedsiębiorca, Bytów
7. Adam Szostakowski, lekarz stomatolog, Piaskowo
8. Bogdan Wątor, przedsiębiorca, Słupsk
9. Marian Ożga, technik budowlany, Słupsk
10. Dariusz Gierczak, pracownik umysłowy, Ustka
11. Jacek Radzikowski, pracownik umysłowy, Ustka
12. Krzysztof Molenda, prawnik, Miastko
13. Sławomir Sitkiewicz, technik, Rumia
14. Jerzy Kurszewski, przedsiębiorca, Chojnice Pawłówko
15. Piotr Marjuszyc, handlowiec, Bytów
16. Dariusz Haraś, przedsiębiorca, Gdynia
17. Jerzy Szadkowski, pracownik umysłowy, Kwakowo
Komitet Wyborczy CENTRUM
1. Jerzy Barzowski, urzędnik samorządowy, Bytów
2. Stefan Kwiatkowski, lekarz, Chojnice
3. Jolanta Roszczynialska, prawnik, Gdynia
4. Andrzej Dziedzic, lekarz, Wejherowo
5. Jadwiga Stec, pedagog, Słupsk
6. Waldemar Soliński, dziennikarz, Gdynia
7. Joanna Pranga-Nowakowska, administratywista, Lębork
8. Wojciech Migdał, lekarz, Czarne
9. Piotr Wittbrodt, technik mechanik, Strzebielino
10. Ignacy Guenther, rolnik, Nowy Dwór k. Chojnic
11. Jacek Kozak, projektant syst. telekomun., Gdynia
12. Sylwia Czapiewska, nauczycielka, Dziemiany
13. Maciej Pasieka, lekarz, Słupsk
14. Stanisław Butrym, nauczyciel, Miastko
15. Barbara Ćmil, pielęgniarka, Ustka
16. Antoni Rapanowicz, przedsiębiorca, Lębork
17. Tadeusz Dutka, historyk, Gdynia
Ruch Patriotyczny
1. Andrzej Sułkowski, ekonomista, Gdańsk
2. Małgorzata Marchlewska, wydawca, Gdynia
3. Teresa Pietrzak, ekonomista, Gdynia
4. Jan Cieplak, tokarz, Gdańsk
5. Tadeusz Domaszewicz, technik mechanik, Słupsk
6. Marek Sielicki, kucharz, Słupsk
7. Józef Marchlik, geolog, Gdynia
8. Jacek Krause, handlowiec, Gdańsk
9. Dariusz Waśkowski, pracownik ochrony, Rumia
10. Krzysztof Trąbczyński, elektryk, Słupsk
11. Tadeusz Piwko, technik mechanik, Gdynia
12. Ryszard Śnieżko, drukarz, Gdańsk
13. Bogusław Sowa, ekonomista, Sopot
14. Łucja Kreft, ekonomista, Gdynia
15. Bożenna Kędziorek, nauczyciel, Gdynia
16. Andrzej Cynke, informatyk, Wejherowo
17. Andrzej Dąbrowski, technik elektryk, Gdynia
Ogólnopolska Koalicja Obywatelska
1. Krystyna Pajura, technik ekonomista, Gdynia
2. Henryk Dobosz, trener judo, Słupsk
3. Marian Kolasa, przedsiębiorca, Sopot
4. Jan Szczuko, przedsiębiorca, Lębork
5. Jadwiga Lademann, emeryt, Gdynia
6. Stanisław Okopiński, emeryt, Kępa Słupska
7. Elżbieta Wróbel, rencistka, Gdynia
8. Dariusz Lasek, student, Gdynia
9. Teresa Zawadzka, operator dźwigu, Gdynia
10. Romana Miazga, ekonomista, Gdynia
11. Agata Tomaszewska, spedytor, Gdynia
12. Stanisław Szczypek, technik elektronik, Warszawa
13. Józef Król, plastyk, Jastrzębie Zdrój
14. Barbara Bodecka, organizator turystyki, Warszawa
15. Edyta Sałacińska, pielęgniarka, Gdynia
16. Jarosław Bąk, dziennikarz, Bydgoszcz
17. Bogdan Kawęcki, inż. teletechniki, Otwock
18. Barbara Wasiłek, ekonomista, Warszawa
19. Sławomir Trzeciak, przedsiębiorca, Nadbrzeż
20. Joanna Erdmańczyk, nauczyciel, Inowrocław
21. Michał Przesmycki, sprzedawca, Gdynia.

Kandydaci do Senatu
Ewa Serocka, Sopot, SLD
Jerzy Mazurek, Słupsk, SLD
Dorota Arciszewska-Mielewczyk, Gdynia, PiS
Waldemar Sękowski, Bolszewo, PPN
Tomasz Borowski, Miastko, PSL
Anna Bogucka-Skowrońska, Słupsk, PD
Edmund Wittbrodt, Gdańsk, PO
Antoni Szymański, Gdańsk, PiS
Zbigniew Wysocki, Gdynia, Dom Ojczysty
Mariusz Węgrzyn, Gdynia, LPR
Lesław Grabarczyk, Słupsk, LPR
Jerzy Bławat, Kościerzyna, OBRS
Marian Napiontek, Brusy, LPR
Gerard Czaja, Bytów, SLD
Leszek Pawłowski, Bytów, Samoobrona
Mieczysław Meyer, Linia

Kandydaci w Okręgu Wyborczym nr 25

Okręg obejmuje teren powiatów: gdańskiego, kartuskiego, kościerskiego, kwidzynskiego, malborskiego, nowodworskiego, puckiego, starogardzkiego, sztumskiego, tczewskiego i wejherowskiego oraz miasta Gdańsk i Sopot. Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 12.
Platforma Obywatelska
1. Donald Tusk, historyk, Sopot
2. Sławomir Nowak, politolog, Gdańsk
3. Anna Zielińska-Głębocka, nauczyciel akademicki, Gdańsk
4. Arkadiusz Rybicki, historyk, Gdańsk
5. Marek Modrzejewski, urzędnik samorządu terytorialnego, Pelplin
6. Jerzy Kozdroń, radca prawny, Kwidzyn-Mareza
7. Sławomir Neumann, ekonomista, Starogard Gdański
8. Cezary Bieniasz-Krzywiec, technik budownictwa wodnego, Rotmanka
9. Zbigniew Piórkowski, inżynier budownictwa lądowego, Nowy Dwór Gdański
10. Dariusz Cegielski, ekonomista, Malbork
11. Teresa Skolimowska, nauczyciel, Stary Targ-Szropy
12. Sylwester Pruś, fizyk, Gdańsk
13. Andrzej Rychłowski, przedsiębiorca, Malbork
14. Patryk Piłat, technik handlowiec, Kleszczewo Kościerskie
15. Katarzyna Marchlewska, ekonomista, Tczew
16. Jerzy Hlousek, psycholog pracy, Gdańsk
17. Beata Wierzba, nauczyciel, Gdańsk
18. Paweł Stysiak, technik leśnictwa, Kąty Rybackie
19. Małgorzata Sobczyńska, technik obsługi ruchu turystycznego, Ryjewo
20. Mirosław Peć, pracownik administracji samorządowej, Dzierzgoń
21. Mirosław Posadzy, ekonomista, Gdańsk
22. Janusz Łagowski, inżynier budownictwa, Gdańsk
23. Jerzy Adamski, radca prawny, Gdańsk
24. Jarosław Wałęsa, politolog, Gdańsk
Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. Małgorzata Ostrowska, politolog, Malbork
2. Franciszek Potulski, nauczyciel, Gdańsk
3. Edmund Stachowicz, politolog, Starogard Gdański
4. Jerzy Śnieg, rolnik, Kwidzyn
5. Barbara Kawińska, lekarz, Gdańsk
6. Lech Zielonka, rolnik, Morzęcino
7. Konstanty Smuła, lekarz, Gdańsk
8. Katarzyna Koss, farmaceuta, Sopot
9. Paweł Dołkowski, technik elektroenergetyk, Gdynia
10. Magda Leszczyna, student, Gdańsk
11. Joanna Ośka, ekonomista, Gdańsk
12. Arkadiusz Brzozowski, administratywista, Tczew
13. Zofia Zienkiewicz-Zima, ekonomistka, Dzierzgoń
14. Henryk Juszczuk, technik elektryk, Gdańsk
Partia Demokratyczna-demokraci.pl
1. Bogdan Lis, mechanik, Gdańsk
2. Piotr Bagiński, nauczyciel, Sopot
3. Stanisław Lisak, oficer nawigator, Gdańsk
4. Ireneusz Skrobisz, nauczyciel, Malbork
5. Piotr Beniuszys, politolog, Kościerzyna
6. Andrzej Wrzałkowski, inżynier ochrony środowiska, Tczew
7. Stanisław Juszczyk, historyk, Wierciny
8. Wojciech Wojciechowski, politolog, Gdańsk
9. Jacek Janicki, nauczyciel, Mareza
10. Michał Fifielski, student, Gdańsk
11. Marek Konecko, inżynier mechanik, Gdańsk
12. Barbara Kühn, ekonomistka, Sopot
13. Maciej Wirski, linotypista, Gdańsk
14. Tymon Galewski, inżynier budowy mostów, Sopot
15. Emil Rojek, student, Brodnica
16. Jacek Kasztelan, technik mechanik, Nowy Staw
17. Marian Muczyński, inżynier elektryk, Kolbudy
Prawo i Sprawiedliwość
1. Tadeusz Cymański, ekonomista, Malbork
2. Jacek Kurski, urzędnik samorządowy, Danielówka, gmina Stary Dzierzgoń
3. Hanna Foltyn-Kubicka, filolog, Sopot
4. Andrzej Liss, nauczyciel, Gdańsk
5. Ryszard Nikiel, elektronik, Gdańsk
6. Jan Szmiendowski, technolog drewna, Kwidzyn
7. Andrzej Jaworski, menedżer, Gdańsk
8. Maciej Libiszewski, prawnik, Tczew
9. Mariusz Żółtowski, lekarz medycyny, Sztum
10. Ryszard Kasperski, rolnik, Nowy Staw
11. Kazimierz Koralewski, przedsiębiorca, Gdańsk
12. Franciszek Makurat, psycholog, Gdańsk
13. Daniela Gozdzialska- Chrapkiewicz, lekarz anestezjolog pediatra, Starogard Gdański
14. Dariusz Siwiecki, technik medyczny, Gdańsk
15. Romuald Plewa, inżynier elektryk-informatyk, Gdańsk
16. Jolanta Szczerbowicz-Lewandowska, ekonomistka, Gdańsk
17. Andrzej Kałużny, ekonomista, Sopot
18. Robert Rakowiec, doradca zarządzania, Gdańsk
19. Jacek Teodorczyk, farmaceuta, Gdańsk
20. Tamara Bielesz, nauczyciel, Pszczółki
21. Jerzy Komorowski, ekonomista, Gdańsk
22. Zbigniew Bojkowski, emerytowany nauczyciel, Nowy Dwór Gdański
23. Lech Makowiecki, muzyk, Gdynia
24. Przemysław Marchlewicz, manager, Sopot
Liga Polskich Rodzin
1. Jan Maria Jackowski, dziennikarz, Warszawa
2. Mirosław Ciechanowski, lekarz medycyny, Starogard Gdański
3. Sławomir Niecko, inżynier rolnik, Gdańsk
4. Piotr Gierszewski, nauczyciel - pedagog, Gdańsk
5. Dariusz Brych, prawnik, Gdańsk
6. Jerzy Jabłoński, handlowiec, Pruszcz Gdański
7. Jerzy Makowiecki, technik dentystyczny, Kwidzyn
8. Zygmunt Drozdowski, przedsiębiorca, Tczew
9. Czesław Kuczewski, zarządzanie i marketing, Malbork
10. Mariusz Łakomiec, student, Słupsk
11. Roman Pająk, instruktor obrony cywilnej, Gdańsk
12. Edward Kozyra, lekarz weterynarii, Malbork
13. Rita Lewandowska, sprzedawca, Mierzeszyn
14. Dawid Bielicki, student, Gdańsk
15. Filip Stankiewicz, historyk, Gdańsk
16. Jadwiga Michel, rolnik, Malbork
17. Maria Jagoda, lekarz medycyny, Gdańsk
18. Tomasz Kotlenga, prawnik, Gniew
19. Bernadetta Radka, pedagog, Wielki Klincz
20. Bartłomiej Krzyczkowski, urzędnik, Gdańsk
21. Piotr Byczkowski, technik bhp, Kolbudy
22. Jan Curzytek, inżynier mechanik, Gdańsk
23. Piotr Błaszkowski, politolog, Gdańsk
24. Jan Kołodziej-Gliwiński, student, Gdynia
Socjaldemokracja Polska
1. Jolanta Banach, filolog polski, Gdańsk
2. Andrzej Pastuszek, specjalista ds. administracji, Straszyn
3. Wioletta Bodzenta, fizjoterapeutka, Pruszcz Gdański
4. Tomasz Terendy, ekonomista Kąty Rybackie
5. Aleksandra Litwin, politolog, Gdańsk
6. Michał Olszewski, politolog, Gdańsk
7. Kazimierz Górny, emerytowany żołnierz, Tczew
8. Krzysztof Ciosek, nauczyciel, Sztum
9. Zbigniew Michałek, lekarz dentysta, Malbork
10. Wiesław Jędrasiak, prawnik, Malbork
11. Aleksandra Marut, filozof, Górki
12. Irena Patynowska-Zabalawi, pielęgniarka, Gdańsk
13. Piotr Pykacz, ekonomista, Gdańsk
14. Dariusz Dzitkowski, specjalista ds. administracji i kadr, Gdańsk
15. Beata Piątkowska, politolog, Gdańsk
16. Jacek Giembicki, lekarz medycyny, Gdańsk
17. Rafał Barcikowski, ekonomista, Tczew
18. Stanisław Szostek, ekonomista, Gdańsk
19. Magdalena Masny, specjalista PR, Sopot
Samoobrona RP
1. Danuta Hojarska, technik rolnik, Lubieszewo
2. Kazimierz Kamiński, technik mechanik, Gdańsk
3. Sławomir Pustkowski, przedsiębiorca, Tczew
4. Tadeusz Kolor, rolnik, Malbork
5. Zbigniew Krokosz, technik rolnik, Nowa Kościelnica
6. Janusz Sykała, filolog polski, Gdańsk
7. Katarzyna Figiel, filolog polski, Lubieszewo
8. Jan Bodak, technik rolnik, Nowa Wieś
9. Ryszard Misiewicz, technik rolnik, Obrzynowo
10. Katarzyna Wysocka, studentka, Trępnowy
11. Kazimierz Jabłonka, technik rolnik, Gąsiorki
12. Dariusz Staszewski, taksówkarz, Gdańsk
13. Beata Raszeja, ekonomista środowiskowy, Leśna Jania
14. Marek Charliński, technik rolnictwa, Mikoszewo
15. Jan Różański, technik rolnik, Gdańsk
16. Zbigniew Bednarski, rolnik Mirowo
17. Teresa Seń, kierowca, Pruszcz Gdański
18. Hanna Frankowska, archiwista, Gdańsk
19. Wiesław Zakrzewski, przedsiębiorca, Malbork
20. Ewa Ziętek, technik żywienia, Skowarcz
21. Andrzej Smoliński, inżynier elektryk, Sobowidz
22. Michał Masalon, fizyk, Gdańsk
23. Katarzyna Otta, finansistka, Szpęgawsk
24. Kazimiera Ostrowska, rolnik, Otoczyn
Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Stanisław Kochanowski, prawnik, Sztutowo
2. Mirosław Molski, rolnik, Piaskowiec
3. Waldemar Lamkowski, prawnik, Malbork
4. Bogdan Dombrowski, prawnik, Wróblewo
5. Andrzej Flisik, technolog, Pelplin
6. Artur Herold, zootechnik, Zblewo
7. Zbigniew Jabłoński, technik mechanik, Prabuty
8. Władysław Kamola, technolog, Żabno
9. Danuta Kuczera, stomatolog, Gdańsk
10. Krzysztof Mroczkowski, rolnik, Koniecwałd
11. Jan Pawlina, nauczyciel, Stare Pole
12. Ryszard Rabeszko, monter, Rodowo
13. Wojciech Zielonka, rolnik, Wilczewo
14. Sławomir Skrzypek, technik leśnik, Gdańsk
15. Piotr Odya, ekonomista, Swarożyn
Dom Ojczysty
1. Gertruda Szumska, nauczyciel, Gdańsk
2. Ryszard Fryska, inżynier budowy okrętów, Gdańsk
3. Ewa Schneider, pracownik administracyjny, Kwidzyn
4. Piotr Meler, inżynier budownictwa, Sopot
5. Wanda Szydłowska, architekt, Gdańsk
6. Krzysztof Grylak, technik-elektronik, Malbork
7. Bożena Pożyńska, pedagog, Gdańsk
8. Ryszard Danielewicz, lekarz, Gdynia
9. Ewa Oleksiak, elektronik, Gdańsk
10. Zygmunt Studolski, lekarz, Sopot
11. Bernadeta Nowak, inżynier okrętowy, Gdańsk
12. Eugeniusz Wyszyński, mechanik, Gdańsk
13. Jan Czerwiński, technik mechanik, Gdańsk
14. Andrzej Kęska, kierowca, Gdańsk
15. Czesław Zachacz, inżynier, Gdańsk
16. Czesław Dzijak, inżynier mechanik, Gdańsk
17. Janusz Potocki, nauczyciel, Lipinki Szlacheckie
18. Piotr Karaban, przedsiębiorca, Gdańsk
19. Stanisław Kowalczuk, inżynier mechanik, Gdańsk
20. Teodor Kudła, mechanik, Gdańsk
21. Jerzy Sachse, architekt, Sopot
Polska Partia Narodowa
1. Iwona Bubel, zdobnik ceramik, Warszawa
2. Tadeusz Szeptuch, inżynier elektronik, Gdańsk
3. Adam Kałuża, prawnik, Gdańsk
4. Jan Jaworski, technik mechanik, Pruszcz Gdański
5. Józef Damaszk, prawnik, Gdańsk
6. Wioleta Damaszk-Walkusz, ekonomista, Gdańsk
7. Stanisław Rejno, technik mechanik, Gdańsk
8. Ryszard Gajewski, inżynier, Gdańsk
9. Zbigniew Arciszewski, przedsiębiorca, Gdańsk
10. Agnieszka Kamińska, informatyk, Skierniewice
11. Jadwiga Schultz, urzędnik państwowy, Częstochowa
12. Sylwia Pieniążek, ekonomista, Głogów
13. Remigiusz Wasyniak, tokarz, Bogatynia
14. Danuta Zborowska, tkacz, Bogatynia
15. Marta Moniuszko, kosmetyczka, Głogów
Polska Partia Pracy
1. Andrzej Kotłowski, przedsiębiorca, Gdańsk
2. Jolanta Witkowska, prawnik, Gdańsk
3. Antoni Gwiazda, mechanik, Sosnowiec
4. Waldemar Szydłowski, nauczyciel, Gdańsk
5. Agnieszka Wochna, księgowa, Gdańsk
6. Bernard Cywiński, elektryk, Katowice
7. Janusz Zając, mechanik, Czerwionka-Leszczyny
8. Gabriela Pytka, pielęgniarka, Nowa Sól
9. Waldemar Grzonkowski, chemik, Szpęgawa
10. Grzegorz Mikłos, elektromonter, Czerwionka-Leszczyny
11. Bogdan Dragon, emerytowany policjant, Gdańsk
12. Tomasz Wieczorek, elektryk, Żory
13. Marek Jończyk, ekonomista, Bartków
14. Zbigniew Krzykowski, ekonomista, Gdańsk
Platforma Janusza Korwin-Mikke
1. Sławomir Czapla, przedsiębiorca, Malbork
2. Leonard Skorynko, inżynier mechanik, Gdańsk
3. Michał Marusik, chemik, Gdańsk
4. Marek Cybulski, farmaceuta, Starogard Gdański
5. Krzysztof Wolański, inżynier elektryk, Gdańsk
6. Dariusz Czop, pracownik umysłowy, Kwidzyn
7. Jan Wysocki, grafik komputerowy, Gdańsk
8. Andrzej Jastrzębski, technik elektronik, Gdańsk
9. Sebastian Wójcik, architekt, Gdańsk
10. Aleksander Chromik, politolog, Gdańsk
11. Bogumił Paździor, sprzedawca, Gdańsk
12. Aleksander Świątecki, geodeta, Malbork
13. Rafał Ślozowski, przedsiębiorca, Pruszcz Gdański
Komitet Wyborczy CENTRUM
1. Stanisław Ackerman, ekonomista, Tczew
2. Gerard Sikora, nauczyciel, Gdańsk
3. Andrzej Czernomord, przedsiębiorca, Pruszcz Gdański
4. Arkadiusz Morgaś, przedsiębiorca, Gdańsk
5. Maria Pusiewicz-Dąbrowska, położna, Gdańsk
6. Wojciech Pałka, ekonomista, Kwidzyn
7. Dariusz Sprawka, politolog, Gdańsk
8. Zdzisław Frątczak, politolog, Poznań
9. Józef Komorowski, nauczyciel, Tczew
10. Mirosław Szaudinis, przedsiębiorca, Wocławy
11. Janusz Czaplewski, technik mechanik, Starogard Gdański
12. Izabela Mosakowska, studentka, Gdańsk
13. Rafał Wojciechowski, politolog, Gdańsk
Ruch Patriotyczny
1. Wojciech Podjacki, nauczyciel, Gdańsk
2. Józef Dąbrowski, technik mechanik, Gdańsk
3. Ewelina Kozłowska-Michniewicz, politolog, Gdańsk
4. Jarosław Łukaszewski, tokarz, Wągrowiec
5. Ryszard Najda, muzyk, Gdańsk
6. Tadeusz Kapiszka, lekarz medycyny, Gdańsk
7. Krzysztof Sobecki, cukiernik, Gdańsk
8. Barbara Libera-Duslazis, nauczyciel, Gdańsk
9. Eufemia Ucińska, pracownik biurowy, Gdańsk
10. Leon Kotłowski, marynarz, Gdańsk
11. Ewa Bubik, nauczyciel, Gdańsk
12. Jan Walczak, ekonomista, Gdańsk
13. Krystyna Błaszyk, nauczyciel, Gdańsk
14. Arkadiusz Jurczuk, elektromonter, Gdańsk

Kandydaci do Senatu
Czesław Czyżewski, Tczew, LPR
Henryk Ćwikliński, Gdańsk, PO
Grażyna Paturalska, Kokoszkowy, niezależna
Stanisław Gumiński, Gdańsk, Samoobrona RP
Czesław Kiernozek, Wiślinka, Samoobrona RP
Mirosław Plutowski, Gdańsk, LPR
Jan Koziatek, Gdańsk, LPR
Bogdan Borusewicz, Gdańsk, niezależny
Elżbieta Marusik, Gdańsk, UPR
Krystyna Gozdawa-Nocoń, Gdańsk, UP
Longin Pastusiak, Warszawa, SLD
Jan Iluk, Lublewo, PD
Maciej Płażyński, Gdańsk, niezależny
Anna Kurska, Gdańsk, PiS
Kazimierz Abramski, Gdańsk, PPN
Ryszard Zagłoba, Gdańsk, SLD

Sonda

Co sądzisz o ścieżkach rowerowych w stolicy?

Zobacz koniecznie

przewiń w lewo przewiń w prawo

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij