Wybierz region

Wybierz miasto

  Pomóż dzieciom godnie żyć

  Autor: Magdalena Radomska/KAPiF

  2004-11-17, Aktualizacja: 2004-12-18 12:06 źródło: Naszemiasto.pl

  To już dziesiąta edycja akcji pod hasłem "Pomóż dzieciom godnie żyć" organizowanej na rzecz wsparcia dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych Karan. Akcja odbywać się będzie między 19 listopada, a 12 grudnia w ...

  To już dziesiąta edycja akcji pod hasłem "Pomóż dzieciom godnie żyć" organizowanej na rzecz wsparcia dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych Karan.

  Akcja odbywać się będzie między 19 listopada, a 12 grudnia w hipermarketach sieci Real, Makro i centrach handlowych M1, gdzie pieniądze będą zbierać wolontariusze, wśród których jest młodzież ze szkół średnich, harcerze i pracownicy ośrodków Karan. W akcji wezmą także udział artyści i sportowcy. Ośrodki Karan zapewniają dzieciom ciepły posiłek, dzieciom którym na co dzień brakuje jedzenia we własnych domach. Karan zapewnia również opiekę i wsparcie dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi.
  Pieniądze zebrane podczas kwesty przeznaczane są na jedzenie dla dzieci, które wspomaga Karan.

  Corocznie w akcji biorą udział aktorzy, piosenkarze i sportowcy. W tym roku pieniądze zbierać będą aktorzy z serialu "Plebania" (21.11, godz. 12.00 Real, Al. Krakowska w Warszawie), "Złotopolscy", "Samo życie", "M jak miłość", "Camera Cafe", "Dziennik Telewizyjny" (28.11, godz. 12.00, Makro Ząbki), "Na Wspólnej", (5.12, godz. 12, M1 Marki), "W11" (12.12, godz. 12.00, M1 Kraków). Dni akcji z udziałem artystów będą wzbogacone o konkursy z nagrodami oraz koncerty. Uroczyste zakończenie akcji, z udziałem dzieci i artystów przebranych za Mikołaje odbędzie się 13 grudnia w Warszawie.

  Sonda

  Z jakiego środka transportu w mieście najczęściej korzystasz?

  • autobus (35%)
  • samochód (27%)
  • tramwaj (19%)
  • metro (9%)
  • na piechotę (7%)
  • inne (2%)
  • rower (2%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.