Tragiczny powrót z dyskoteki - wypadek w Cewicach. Pięć osób nie żyje

Autor: gp

2008-09-29, Aktualizacja: 2008-09-29 07:22 źródło: Naszemiasto.pl

Tragicznie zakończył się powrót młodych ludzi z dyskoteki, którzy w ten sposób świętowali urodziny jednego ze swoich kolegów. Pięć osób zginęło w wypadku, jaki dzisiaj nad ranem (ok.4.

Tragicznie zakończył się powrót młodych ludzi z dyskoteki, którzy w ten sposób świętowali urodziny jednego ze swoich kolegów. Pięć osób zginęło w wypadku, jaki dzisiaj nad ranem (ok.4.30) zdarzył się w Cewicach koło Lęborka.


Młodzież (w wieku 15-20 lat) wracała 2 samochodami, jeden z nich - vw golf - uderzył w drzewo.


W volkswagenie golfie jechało kilkoro młodych ludzi, najprawdopodobniej 7 osób. Na drodze, nad ranem była gęsta mgła. Prawdopodobnie golf - jak podejrzewa policja - wyprzedzając inny pojazd na prostej drodze wpadł w poślizg. Samochód obróciło i tyłem uderzył w drzewo, wszyscy którzy siedzieli z tyłu zostali dosłownie zmiażdżeni.


Ratownicy i policja, którzy przeprowadzali akcję ratunkową, zaszokowani są rozmiarem tej tragedii. Siła uderzenia była tak mocna, że ciała dwóch osób zostały znalezione na zewnątrz, a pozostałe trzy zmiażdżone w samochodzie.

Jak informuje Daniel Pańczyszyn, z lęborskiej policji pięć osób zginęło, a dwie przebywają w szpitalu, gdzie walczą o życie.

Sonda

Co sądzisz o ścieżkach rowerowych w stolicy?

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.