Ponad 130 litrów nielegalnego alkoholu zabezpieczyli policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą Komendy Stołecznej Policji w mieszkaniu obywatela Armenii przy ul. Targowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Ponad 130 litrów nielegalnego alkoholu zabezpieczyli policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą Komendy Stołecznej Policji w mieszkaniu obywatela Armenii przy ul. Targowej. Ponadto okazało się, że Albert K. poszukiwany jest do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności.

Policjanci komendy stołecznej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wykonując czynności uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na Pradze Północ może przebywać poszukiwany obywatel Armenii. Postanowili to sprawdzić. Gdy weszli do lokalu przy ul. Targowej zastali tam Alberta K., który od stycznia br. poszukiwany był do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Obywatel Armenii nie stawił się dobrowolnie do odbycia kary.

Podczas przeszukania w mieszkaniu policjanci znaleźli 133 litry najprawdopodobniej skażonego alkoholu. Albert K. przyznał się, że od dłuższego czasu zajmował się rozlewaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia, który sprzedawał jako spożywczy na warszawskich targowiskach. Teraz trafi do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną karę. Odpowie również za wprowadzanie do obrotu alkoholu nielegalnego pochodzenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!