Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach zatrzymali nietrzeźwego myśliwego, który ze swojego sztucera strzelił w przejeżdżający samochód. Na szczęście pocisk nikogo nie zranił.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach zatrzymali nietrzeźwego myśliwego, który ze swojego sztucera strzelił w przejeżdżający samochód. Na szczęście pocisk nikogo nie zranił. Wystrzelona kula przeszła kilka centymetrów od kierowcy pojazdu.

Wszystko rozegrało się dzisiaj około północy w lesie w pobliżu miejscowości Lipków. Na telefon alarmowy zadzwonił przerażony mężczyzna informując policjantów, że przed chwilą jakiś mężczyzna ostrzelał jego samochód. Wystrzelony pocisk przebił zderzak i utkwił we wnętrzu pojazdu. Na szczęście kula nie zraniła nikogo z osób będących w samochodzie.Widząc, że sprawca strzelaniny próbuje uciec 20 letni mężczyzna zachował zimną krew i pomimo zagrożenia jakie mu groziło ruszył za nim swoim samochodem. Jednocześnie cały czas informując policjantów w którą stronę się porusza. Funkcjonariusze po kilku minutach zatrzymali 47 letniego Adama T., który razem ze swoim 19 letnim znajomym jechał samochodem. Po przewiezieniu na komendę okazało się, że zatrzymany 47 latek miał prawie trzy promile alkoholu. Jak się okazało mężczyzna posiadał legalnie broń z której strzelał, miał też uprawnienia łowieckie.Funkcjonariusze w domu mężczyzny zabezpieczyli jeszcze jedną sztukę legalnie posiadanej broni myśliwskiej. Teraz zabrana broń znajduje się w komendzie w Starych Babicach, policjanci wystąpią z wnioskiem o cofnięcie licencji łowieckiej i pozwolenia na broń. Jutro o dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokurator.

ab

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!