Dzisiaj północnoprascy policjanci z sekcji prewencji przyłapali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem Jarosława I. 45 –latek w chwili zatrzymania miał przy sobie skradzione przed momentem radio.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dzisiaj północnoprascy policjanci z sekcji prewencji przyłapali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem Jarosława I. 45 –latek w chwili zatrzymania miał przy sobie skradzione przed momentem radio. Włamywacz wskazał mundurowym także miejsce, gdzie ukrył pochodzącą również z kradzieży elektryczną pilarkę do drewna.

Dzisiaj o drugiej w nocy, policjanci z północnopraskiej sekcji prewencji, patrolując ulicę Radzymińską, dostrzegli dwóch mężczyzn, którzy włamywali się do samochodu stojącego na parkingu. Włamywacze na widok mundurowych zaczęli uciekać w kierunku ulicy Łomżyńskiej. Policjanci widzieli jak jeden z nich odrzucił w krzaki skrzynkę z narzędziami oraz telefon komórkowy.

Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali jednego z włamywaczy. Jarosław I. miał przy sobie reklamówkę, w której schował radio samochodowe oraz dwie latarki. Został zatrzymany i przewieziony do komendy na Cyryla i Metodego.

Z ustaleń północnopraskich kryminalnych wynika, że złodzieje wybili szyby w dwóch samochodach, a następnie ukradli z nich radio i pilarkę elektryczną do drewna. Dzisiaj 45- letni Jarosław I. usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.Zatrzymanie drugiego sprawcy włamania jest tylko kwestią czasu.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!