Policjanci z Targówka zatrzymali dilera narkotyków. W samochodzie 26-latka znaleźli blisko 300 gram amfetaminy. Przemysław S. trafił do aresztu. Północnopraski sąd zadecydował już o jego tymczasowym aresztowani na 3 ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Targówka zatrzymali dilera narkotyków. W samochodzie 26-latka znaleźli blisko 300 gram amfetaminy. Przemysław S. trafił do aresztu. Północnopraski sąd zadecydował już o jego tymczasowym aresztowani na 3 miesiące.

Policjanci z Targówka zatrzymali do kontroli na Łabiszyńskiej seata. Nerwowe zachowanie kierowcy podczas kontroli wzbudziło podejrzenia funkjonariuszy. Policyjny nos ich nie zawiódł. Po wylegitymowaniu Przemysława S. funkcjonariusze dokładnie skontrolowali samochód i znaleźli w nim blisko 300 gram amfetaminy. Mężczyzna natychmiast trafił do policyjnej izby zatrzymań. Został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Kryminalni z Targówka sprawdzają, gdzie i komu Przemysław S. sprzedawał środki odurzające. Północnopraski sąd zadecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!