Ponad 3 promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez policjantów z Nowego Dworu Maz. 45-letni kierowca Forda Tranzita. Andrzej O. wpadł kiedy wiózł swoich pięciu współpracowników do domu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad 3 promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez policjantów z Nowego Dworu Maz. 45-letni kierowca Forda Tranzita. Andrzej O. wpadł kiedy wiózł swoich pięciu współpracowników do domu. Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Kilka minut po godzinie 14.00. patrolujący teren Nowego Dworu Mazowieckiego policjanci zauważyli na ul. Gen. Thomme samochód marki Ford Tranzit. Uwagę policjantów zwróciło dziwne zachowanie kierowcy. Mundurowi od razu zauważyli mętny wzrok mężczyzny i natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Już podczas rozmowy funkcjonariusze poczuli od 45-letniego Andrzeja O. woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma we krwi 3,1 promila alkoholu we krwi. W tej sytuacji o dalszej jeździe nie było mowy, samochód został przekazany właścicielowi, a mężczyzna zatrzymany i przewieziony do komendy.


Nieodpowiedzialny kierowca, który przewoził pięciu pasażerów z pracy, już stracił prawo jazdy. Prawdopodobnie zostanie mu postawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!