Był pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem, nie miał przy sobie dokumentów, z kolei posiadał 0,2 grama marihuany i do tego wszystkiego przewoził trójkę nie swoich dzieci, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Był pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem, nie miał przy sobie dokumentów, z kolei posiadał 0,2 grama marihuany i do tego wszystkiego przewoził trójkę nie swoich dzieci, bez fotelików – oto lista przewinień zatrzymanego Andrzeja D. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej podjętej przez funkcjonariuszy z uwagi na brak fotelików dla siedzących na tylnym siedzeniu dzieci. Teraz odpowie za swoje czyny.

Około 20.00 na ulicy Mińskiej funkcjonariusze spostrzegli przejeżdżające suzuki, w którym z tyłu siedziało troje dzieci i żadne z nich nie miało fotelika. Policjanci zatrzymali auto do kontroli.

Już po chwili okazało się, że siedzący za kierownicą 30-letni Andrzej D. nie tylko nieprawidłowo przewoził dzieci. Policjanci odkryli, że po pierwsze mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, nie miał również żadnych dokumentów samochodu. Wykonując czynności policjanci wyczuli również wyraźną woń alkoholu. Kierowca miał 0,26 promila alkoholu we krwi. Późniejsze badania wykazały też, że zbył pod wpływem działania marihuany. Ten narkotyk miał także przy sobie. Policjanci znaleźli dwa zawiniątka suszu w rękawie bluzy mężczyzny.

Andrzej D. przyznał się do wszystkich przestępstw i wykroczeń. Dzieci, które wiózł nie były jego, był ich wujkiem i miał się nimi opiekować. Został przez interweniujących funkcjonariuszy zatrzymany, a dzieci przekazane powiadomionym rodzicom.

Teraz zatrzymany usłyszy zarzuty w sekcji dochodzeniowo-śledczej, w dalszej kolejności będzie musiał odpowiedzieć również za popełnione wykroczenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!