Doświadczenie i profesjonalizm działania północnopraskich policjantów pozwoliło zatrzymać trzech z czteroosobowej bandy rozbójników. 22 – letni Grzegorz S. , 36 – letni Arkadiusz G.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Doświadczenie i profesjonalizm działania północnopraskich policjantów pozwoliło zatrzymać trzech z czteroosobowej bandy rozbójników. 22 – letni Grzegorz S. , 36 – letni Arkadiusz G. i 16 – letni Patryk L. za napad staną przed obliczem sądu. Zatrzymanie ostatniego rozbójnika jest tylko kwestią czasu.

Według relacji pokrzywdzonego o godzinie 19.30 na przystanku tramwajowym przy Rondzie Starzyńskiego czterech mężczyzn zażądało od niego pieniędzy na piwo i telefonu komórkowego. Gdy napastnicy natrafili na opór z jego strony, użyli przemocy, zabierając telefon komórkowy i papierosy, po czym odeszli. Wtedy pokrzywdzony powiadomił Policję, docierając do komendy przy Cyryla i Metodego.

Północnoprascy mundurowi natychmiast, wspólnie z pobitym i okradzionym mężczyzną, pojechali na miejsce przestępstwa. Podchodząc od tyłu przystanku przy Rodzie Starzyńskiego, zaskoczyli siedzących pod wiatą rozbójników. Najmłodszy z nich próbował wtedy pozbyć się skradzionego telefonu. 22 – letni Grzegorz S. , 36 – letni Arkadiusz G. i 16 – letni Patryk L. jednoznacznie wskazani przez pokrzywdzonego, jako sprawcy rozboju trafili za kratki.

22 – letni Grzegorz S. i 36 – letni Arkadiusz G. byli już zatrzymywani przez Policję w związku z innymi przestępstwami. Tym razem usłyszeli w prokuraturze zarzuty rozboju i zostali na trzy miesiące aresztowani. Policjanci z Pragi Północ będą wnioskować do sądu rodzinnego o umieszenie 16 – letniego Patryka L. w ośrodku wychowawczym. Zatrzymanie czwartego członka bandy jest tylko kwestią czasu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!