Środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu orzekł sąd rejonowy w Legionowie w stosunku do 51-letniego Grzegorza G. Mężczyzna od czterech lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu orzekł sąd rejonowy w Legionowie w stosunku do 51-letniego Grzegorza G. Mężczyzna od czterech lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Wczoraj został zatrzymany przez policjantów z Nieporętu.

Na 3 miesiące tymczasowego aresztu skazał sąd rejonowy w Legionowie 51-letniego mieszkańca Wólki Radzymińskiej Grzegorza G. Mężczyzna od 4 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad domownikami. Będąc pod wpływem alkoholu bił żonę i groził najbliższym. Ofiara tych przestępstw przerwała w końcu milczenie i powiadomiła o wszystkim organy ścigania a funkcjonariusze zatrzymali 51-latka.

Na podwórku w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli broń, pistolet gazowy, który mężczyzna posiadał nielegalnie i którym najprawdopodobniej również groził kobiecie podczas domowych awantur. W jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie pistoletu i czy był on używany do innych celów wyjaśnią śledczy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!