Policjanci z żoliborskiego komisariatu prowadzą poszukiwania za 80- letnim Eugeniuszem Gadomskim. Mężczyzna od czerwca 1998 roku ukrywa się przed organami ścigania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z żoliborskiego komisariatu prowadzą poszukiwania za 80- letnim Eugeniuszem Gadomskim. Mężczyzna od czerwca 1998 roku ukrywa się przed organami ścigania. Poszukiwany jest na podstawie kilku listów gończych, za liczne wyłudzenia i oszustwa. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z referatu operacyjno- rozpoznawczego żoliborskiego komisariatu poszukują 80- letniego Eugeniusza Gadomskiego. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie kilku listów gończych, za szereg wyłudzeń i oszustw. Od czerwca 1998 roku ukrywa się przed organami ścigania. Eugeniusz Gadomski wyłudził między innymi znaczną kwotę jako odszkodowanie za pobyt w obozie koncentracyjnym, w którym jak się okazało nigdy nie przebywał. Ponadto oszukał wiele samotnych kobiet, jedną z nich dotkliwie okaleczył.

Poszukiwany mężczyzna ma około 170-175 cm wzrostu, piwne oczy, może nosić wąsy, kolor włosów siwy, chociaż może je farbować. Często zmienia fryzury, widywany był z włosami związanymi w kucyk, obcięty był „na jeża”, miał włosy zaczesywane do góry oraz na bok z przedziałkiem. Sylwetka szczupła, wyprostowana, duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z komisariatem policji na Żoliborzu ul. Rydygiera 3A lub z komendą policji na Bielanach ul. Żeromskiego, osobiście, telefonicznie pod numerami (022) 603 71-16, (0 22) 603 71 61, (0 22) 603 19 54, (0 22) 603 71 55, (0 22)( 603 71 56), całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej policja.warszawa5@op.pl.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!