Wolscy policjanci zatrzymali 27 letniego Piotra A. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu awanturował się ze swoją partnerką, był agresywny, wulgarny i próbował pomówić policjantów o kradzież. Piotr A.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wolscy policjanci zatrzymali 27 letniego Piotra A. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu awanturował się ze swoją partnerką, był agresywny, wulgarny i próbował pomówić policjantów o kradzież. Piotr A. noc spędził w izbie wytrzeźwień. Wolscy dochodzeniowy przedstawią mu zarzut znieważenia funkcjonariuszy.

Około 19.30 wolscy policjanci pojechali na ulicę Leszno w związku z awanturą domową. Na miejscu właścicielka lokalu poprosiła funkcjonariuszy, żeby zawieźli do izby wytrzeźwień jej agresywnego i pijanego partnera. Według jej relacji 27 letni Piotr A. ubliżał i wyzywał ją, a nawet uderzył w twarz. W trakcie jazdy mężczyzna stał się jeszcze bardziej agresywny i wulgarny wobec mundurowych. Z ust Piotra A. padło mnóstwo wulgarnych i obraźliwych słów pod adresem policjantów. W pewnym momencie zaczął ich pomawiać o kradzież telefonu i pieniędzy. Mężczyzna kilkakrotnie zmieniał swoją wersję wydarzeń, suma pieniędzy raz zarazem z 800 złotych zmieniała się na 200 to 400. Zgodnie z procedurami funkcjonariuszy skontrolował ich przełożony. Oskarżenia okazały się jak najbardziej bezpodstawne.

27 letni Piotr A. noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj zostanie przesłuchany. Dochodzeniowy będą stawiali mu zarzut znieważenia funkcjonariuszy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!