Ochoccy patrolowcy zatrzymali w nocy miłośnika wyskokowych używek. 30 letni Rafał S. wpadł w ręce mundurowych podczas rutynowego legitymowania. Mężczyznę zgubiło nerwowe zachowanie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ochoccy patrolowcy zatrzymali w nocy miłośnika wyskokowych używek. 30 letni Rafał S. wpadł w ręce mundurowych podczas rutynowego legitymowania. Mężczyznę zgubiło nerwowe zachowanie. Teraz za posiadanie narkotyków Rafałowi S. grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła godzina 2:00, gdy ochoccy patrolowcy pełnili służbę przy ulicy Dickensa. Właśnie tam zauważyli młodego mężczyznę, który krecił się po niestrzeżonym parkingu. Policjantów zaciekawiło, co o tak później porze można tam robić, dlatego postanowili go obserwować. Po kilku minutach mężczyzna przykucnął, a później szybko wstał i zaczął iść w przeciwnym kierunku. Wtedy policjanci postanowili go wylegitymować. Podczas kontroli 30 letni Rafał S. zachowywał się bardzo nerwowo. Dalsza sprawdzenie wyjaśniło całą sytuację. Patrolowcy znaleźli w portfelu Rafał S. zawiniątko, w którym była heroina. Miłośnik narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Opaczewskiaj. Tę noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś mężczyzna będzie przesłuchiwany przez dochodzeniowców. Za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!