Kryminalni z Mokotowa zatrzymali dilera narkotyków. Rafał K. pseudonim „Szpinak” wpadł w trakcie transakcji. Na widok policyjnych legitymacji usiłował połknąć kilka działek heroiny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kryminalni z Mokotowa zatrzymali dilera narkotyków. Rafał K. pseudonim „Szpinak” wpadł w trakcie transakcji. Na widok policyjnych legitymacji usiłował połknąć kilka działek heroiny. Diler wraz z towarzyszącą mu Agatą A. trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce zajmie się nimi sąd.

Rozpracowując środowisko handlarzy narkotykami kryminalni z Mokotowa dowiedzieli się, że przy Racławickiej często dochodzi do narkotykowych transakcji. Policjanci postanowili sprawdzić tą informację. W trakcie obserwacji okolic bazaru zauważyli parę młodych, niedbale ubranych ludzi. Po kilku minutach podjechał do nich opel. Z samochodu, którym kierowała młoda dziewczyna wysiadł Rafał K. pseudonim „Szpinak”. 20- latek podszedł do czekających na niego osób. Kryminalni tylko na to czekali. Natychmiast ruszyli do akcji. Na widok policyjnych legitymacji „Szpinak” zaczął uciekać, jednocześnie wkładając sobie do ust trzymane w ręku zawiniątka. Funkcjonariusze byli jednak szybsi. Skutecznie uniemożliwili mu połknięcie kilku działek heroiny.Rafał K. i towarzysząca mu Agata A. (20 lat) zostali zatrzymani. W samochodzie, którym przyjechali policjanci zabezpieczyli 6 porcji heroiny oraz 200 złotych. Najprawdopodobniej pieniądze pochodziły z handlu narkotykami. Oboje spędzili noc w policyjnym areszcie. Wkrótce zajmie się nimi sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!