Stołeczni wywiadowcy pełniąc służbę na Pradze Północ zatrzymali dwóch sprawców rozboju, odzyskując skradziony portfel, telefon komórkowy, dokumenty i pieniądze. Andrzej S. i Krzysztof C.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Stołeczni wywiadowcy pełniąc służbę na Pradze Północ zatrzymali dwóch sprawców rozboju, odzyskując skradziony portfel, telefon komórkowy, dokumenty i pieniądze. Andrzej S. i Krzysztof C. trafili do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj usłyszą zarzuty rozboju. Grozi im 12 lat więzienia.

Dzisiaj w nocy do pełniącego służbę wartowniczą w stacji obsługi pojazdów przy ulicy Jagiellońskiej policjanta z oddziałów prewencji podszedł mężczyzna. Poinformował, że przed chwilą napadło go dwóch mężczyzn, dotkliwie przy tym bijąc i zabierając telefon komórkowy, dokumenty i pieniądze w kwocie 20 złotych. Policjant natychmiast na miejsce wezwał pogotowie ratunkowe, które zabrało pokrzywdzonego do szpitala.

Błyskawicznie o rozboju dowiedzieli się wszyscy policjanci, pełniący służbę na terenie Pragi Północ. Ponieważ pokrzywdzony nie był w stanie nic powiedzieć o napastnikach, funkcjonariusze przeszukując teren w poszukiwaniu sprawców napadu mieli bardzo utrudnione zadanie.

Około pierwszej w nocy stołeczni wywiadowcy, przejeżdżając koło Ronda Starzyńskiego zauważyli dwóch mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować. Podchodząc do nich bliżej zauważyli u jednego z nich ślady krwi na rękach. Funkcjonariusze pytając o przyczynę ich powstania, otrzymali wymijającą odpowiedź. Przeczucie podpowiadało im, że mają do czynienia z poszukiwanymi rozbójnikami. Kontrolując ich odzież znaleźli przy nich dokumenty na nazwisko pokrzywdzonego mężczyzny, telefon komórkowy i portfel z zawartością 20 złotych.

Andrzej S. i Krzysztof C. trafili do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj usłyszą zarzuty rozboju. Grozi im 12 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!