Ukradł z domu znajomego telewizor i dvd na kwotę 900 złotych. Policjanci szybko ustalili, kim jest „Lesik” i gdzie przebywa. 30-letni Piotr L.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Ukradł z domu znajomego telewizor i dvd na kwotę 900 złotych. Policjanci szybko ustalili, kim jest „Lesik” i gdzie przebywa. 30-letni Piotr L. wpadł w zasadzkę przygotowaną przez północnych kryminalnych na jednym z podwórek przy ul. Łomzyńskiej. Przyznał się do wszystkiego. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, do kradzieży w jednym z mieszkań przy ulicy Otwockiej doszło kilka dni wcześniej. Mężczyzna o pseudonimie „Lesik” wyniósł wtedy z domu telewizor i odtwarzacz dvd na kwotę około 900 złotych. Okradziony mężczyzna natychmiast złożył w komendzie przy Cyryla i Metodego zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

Północnoprascy kryminalni bez problemu ustalili dane osobowe „Lesika”. Teraz musieli go tylko zatrzymać. Przygotowali wiec zasadzkę. Wchodząc wieczorem na jedno z podwórek przy ulicy Łomżyńskiej, wiedzieli, że zastaną tam podejrzewanego o kradzież mężczyznę. Sprawca siedząc w towarzystwie kolegów, zupełnie nie spodziewał się funkcjonariuszy. Na ich widok zaczął uciekać. Mundurowi błyskawicznie obezwładnili go i założyli kajdanki.

30–letni Piotr L. usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz grozi mu od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!