Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali 23-letniego mieszkańca Gostynina, który miał przy sobie heroinę. Za posiadanie narkotyków może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali 23-letniego mieszkańca Gostynina, który miał przy sobie heroinę. Za posiadanie narkotyków może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kiedy wywiadowcy kontrolowali rejon garaży przy ulicy Kazimierzowskiej, zauważyli zaparkowaną hondę. W środku siedziało dwóch młodych mężczyzn, którzy nerwowo rozglądali się na boki. Jeden z nich przez cały czas próbował do kogoś się dodzwonić.

Policjanci postanowili sprawdzić powód dziwnego zachowania się pasażerów auta. Wtedy też w kierunku samochodu szedł Przemysław K. Kiedy zorientował się, osoby stojące przy hondzie to na pewno nie znajomi jego kolegów, próbował niepostrzeżenie zmienić kierunek, w którym podążał.

23-latek szybko zorientował się, że będzie miał kłopoty. Kiedy policjanci skontrolowali odzież Przemysława K, w kieszeni spodni znaleźli zawiniątko owinięte taśmą samoprzylepną. Mężczyzna wiedząc, że nie ma sensu kłamać, przyznał, że w środku znajduje się heroina. Dodał, że kupił ją przed chwilą od nieznajomego mężczyzny. Nie chciał powiedzieć jednak w jakich celach nabył środek prawem zabroniony.

22 i 24-latek nie wiedzieli nic o nieczystym sumieniu swojego kolegi. Jak zgodnie twierdzili, do Warszawy wszyscy razem przyjechali na zakupy. Kierowca na prośbę Przemysława K. zatrzymał się obok garaży. Wtedy też zatrzymany potem pasażer, wyszedł z samochodu nie mówiąc gdzie i w jakim celu idzie. Mężczyźni nie wiedzieli też, 23-latek do auta wróci z heroiną w kieszeni.

Przemysław K. ze wszystkiego tłumaczyć się przed prokuratorem. Za posiadanie środków odurzających zabronionych prawem, grozi odpowiedzialność karna w wysokości do 3 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!