Dwa dekodery cyfrowe, 118 płyt CD z nielegalnymi filmami i programami komputerowymi oraz sfałszowane karty abonenckie telewizji cyfrowej zabezpieczyli policjanci do walki z przestępczością gospodarczą mokotowskiej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwa dekodery cyfrowe, 118 płyt CD z nielegalnymi filmami i programami komputerowymi oraz sfałszowane karty abonenckie telewizji cyfrowej zabezpieczyli policjanci do walki z przestępczością gospodarczą mokotowskiej komendy. Zatrzymali też Jacka S. (33 l.), który na jednej z internetowej aukcji oferował sfałszowane karty.

W toku prowadzonej pracy operacyjnej policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą wpadli na trop mężczyzny, który na jednej z aukcji internetowych oferował kartę abonencką do telewizji cyfrowej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że karta mogła być nielegalna. Sprzedający zapewniał swoich klientów, że urządzenie działa pomimo zabezpieczeń operatora. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.

W trakcie przeszukania mieszkania Jacka S. policjanci zabezpieczyli: 118 płyt CD z pirackimi filmami i programami komputerowymi, komputer i dwa dekodery służące do odbioru telewizji cyfrowej. Jeden z nich miał zerwane numery fabryczne, a drugi wydany był na innego użytkownika. Trwają ustalenia w jaki sposób 33- latek wszedł w posiadanie urządzeń.

Jacek S. został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś jego sprawą zajmą się śledczy z komendy przy Malczewskiego.

Sprawa ma charakter rozwojowy policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!