Dwóch mężczyzn usiłujących wręczyć łapówki zatrzymali wczoraj policjanci na warszawskim Śródmieściu. Obaj chcieli w ten sposób doprowadzić do odstąpienia funkcjonariuszy od obowiązków służbowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwóch mężczyzn usiłujących wręczyć łapówki zatrzymali wczoraj policjanci na warszawskim Śródmieściu. Obaj chcieli w ten sposób doprowadzić do odstąpienia funkcjonariuszy od obowiązków służbowych. Po przewiezieniu z izby wytrzeźwień usłyszą zarzut wręczenia łapówki.

Zdarzenie miało miejsce przy ul. 29 Listopada, gdzie policjanci patrolujący okolice podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn spożywających alkohol. W zamian za odstąpienie od wykonania czynności służbowych młodzi mężczyźni zaproponowali policjantom kilkadziesiąt złotych łapówki. Funkcjonariusze łapówkę zabezpieczyli, a mężczyzn wręczających ją, przewieźli do komendy na ul. Wilczą. Zatrzymani 19 – letni Kamil S. i 19 – letni Marcin F., jak się po badaniu okazało, mieli około 2 promili alkoholu we krwi każdy. Obaj zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty. Grozi im kara nawet do roku pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!