Ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu mieli rodzice 2,5-letniego Patryka. Agnieszka i Krzysztof Ch. zostali zatrzymani przez policjantów z Targówka. Trafili do izby wytrzeźwień. Ich synek do domu dziecka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu mieli rodzice 2,5-letniego Patryka. Agnieszka i Krzysztof Ch. zostali zatrzymani przez policjantów z Targówka. Trafili do izby wytrzeźwień. Ich synek do domu dziecka. Wobec nieodpowiedzialnych rodziców zostanie wszczęte postępowanie opiekuńcze.

Kilka minut po 12.00 policjanci zostali wezwani do mieszkania w budynku przy Łabiszyńskiej. O pijanych rodzicach powiadomił funkcjonariuszy sąsiad zbulwersowany widokiem, którego doświadczył wchodząc do swojego mieszkania. Para młodych ludzi, kompletnie pijanych wchodziła do budynku z małym dzieckiem. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję.

Zaczęli ustalać, gdzie przebywają nieodpowiedzialni rodzice. Weszli do klatki schodowej i wtedy usłyszeli płacz dziecka. Zapukali do drzwi, które otworzyła para. Małżeństwo chwiało się na nogach. Dziecko leżało na łóżku i płakało. Mundurowi zatrzymali Agnieszkę Ch. (33 l.) i Krzysztofa Ch. (36 l.). Na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, które przebadało 2,5 - rocznego Patryka. Chłopczyka funkcjonariusze przewieźli do jednego z domów opieki pod Warszawą. Nieodpowiedzialni rodzice trafili najpierw do komisariatu, gdzie poddano ich badaniu na zawartość alkoholu, a później przewieziono ich do izby wytrzeźwień.

Agnieszka Ch. miała w wydychanym powietrzu ponad 3,6 promila, a jej mąż ponad 3 promile. Teraz policjanci rozpoczną procedurę postępowania opiekuńczego wobec rodziców Patryka .

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!