Wczoraj po południu śródmiejscy policjanci w jednym z kasyn w centrum Warszawy zatrzymali 35 letniego Dariusza D. Mężczyzna tak bardzo zdenerwował się przegraną na automatach do gry, że zniszczył wyposażenie sali kasyna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj po południu śródmiejscy policjanci w jednym z kasyn w centrum Warszawy zatrzymali 35 letniego Dariusza D. Mężczyzna tak bardzo zdenerwował się przegraną na automatach do gry, że zniszczył wyposażenie sali kasyna. Za zniszczenia, których wartość przedstawiciel firmy ocenił na kwotę ponad 50 tyś. złotych odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj popołudniu. Kilka minut po 16.00 śródmiejska załoga dostała wezwanie do jednego z kasyn na terenie centrum Warszawy. Z informacji przekazanej przez obsługę wynikało, że ujęli klienta, który zdemolował jedno z pomieszczeń lokalu.

Na miejscu policjanci zatrzymali 35 letniego Dariusza D., który jak się okazało zdenerwował się tym, że na automatach do gry przegrał ok. 400 zł. Tak bardzo go to rozsierdziło, że zaczął niszczyć wyposażenie sali. Uszkodził krzesła, kryształowe lustra, lampy oraz inne przedmioty o wartości ok. 50 tys. zł. Po przewiezieniu do komendy przebadano zatrzymanego alkomatem, był trzeźwy. Nienotowany również w policyjnych zbiorach.

Nerwowemu graczowi dochodzeniowcy przedstawili zarzut niszczenia mienia i grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!