Trzykrotnie groził, znęcał się psychicznie i fizycznie, do tego dopuścił się uszkodzenia mienia, a nawet ciała trzech osób uderzając je w głowę przedmiotem przypominającym broń palną. Marek R.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Trzykrotnie groził, znęcał się psychicznie i fizycznie, do tego dopuścił się uszkodzenia mienia, a nawet ciała trzech osób uderzając je w głowę przedmiotem przypominającym broń palną. Marek R., bo o nim mowa, został zatrzymany przez policjantów z Wawra. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mu 8 zarzutów, a w konsekwencji sąd zastosował wobec niego trzymiesięcznego aresztu.

W miniony weekend policjanci z Wawra kolejny raz w ostatnim czasie zostali wezwani na interwencję do szalejącego, jak to określili zawiadamiający, 31- letniego Marka R. Mężczyzna nadużywa alkoholu i kiedy przekroczy granice, nie jest w stanie kontrolować swojego zachowania. Wówczas wszczyna awantury, ale także grozi swoim bliskim pobiciem ich, okaleczeniem, a także zabiciem. W trakcie swoich napadów agresji niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Od półtora roku znęca się fizycznie i psychicznie nad swoja żoną. Zabić chciał również nie raz swoich teściów. I to właśnie oni: żona, teściowa i teść stali się ofiarami ostatniej awantury.

Kiedy mundurowi dotarli na ulicę Barczewską zastali przestraszona trójkę pokrzywdzonych i szalejącego Marka R. Z ich relacji wynikało, że mężczyzna chwycił w ręce przedmiot, który wyglądem przypominał broń palną i po kolei zaczynając od żony uderzał każdego w głowę grożąc, że wszystkich ich pozabija. Marek R. został zatrzymany i trafił do izby wytrzeźwień. Dochodzeniowcy po przesłuchaniu świadków przedstawili mu 8 zarzutów. Trzy z nich dotyczyły stosowania gróźb karalnych wobec żony i obojga teściów, znęcania psychicznego i fizycznego nad małżonką, uszkodzenia mienia na jej szkodę, aż wreszcie uszkodzenia ciała pokrzywdzonych używając narzędzia przypominającego pistolet, którym uderzał w głowy swe ofiary. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratury stosując wobec Marka R. trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!