Pijanego ojca zatrzymali wczoraj popołudniu policjanci z Ursusa. 35-letni Mirosław P. zamiast opiekować się 15-miesięczną córeczką, spożywał alkohol. Nie słyszał nawet, jak przez 4 godziny dwójka jego nieletnich ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pijanego ojca zatrzymali wczoraj popołudniu policjanci z Ursusa. 35-letni Mirosław P. zamiast opiekować się 15-miesięczną córeczką, spożywał alkohol. Nie słyszał nawet, jak przez 4 godziny dwójka jego nieletnich dzieci próbuje dostać się do środka. Zaalarmowani przez mieszkańców funkcjonariusze przewieźli go do izby wytrzeźwień, natomiast dziecko trafiło pod opiekę matki, która właśnie wróciła z pracy.

Wczoraj popołudniu do komisariatu w Ursusie dotarła informacja, że z jednego z mieszkań przy ul. Walerego Sławka od dłuższego czasu dobiega płacz dziecka. Na miejsce natychmiast skierowano patrol Policji.

Gdy policjanci przyjechali pod wskazany adres, w mieszkaniu zastali kompletnie pijanego mężczyznę. Tuż obok w wózku płakała 15-miesieczna córeczka. Szybko okazało się, że ojciec zupełnie zapomniał o swoich rodzicielskich obowiązkach i spożywał alkohol. Nie słyszal nawet, jak przez 4 godziny dwójka jego nieletnich dzieci próbuje dostac się do środka. Badanie wykazało, że ma około 3.5 promila alkoholu we krwi. Natychmiast przewieziono go do izby wytrzeźwień. Dziecko natomiast trafiło pod opiekę matki, która właśnie wróciła do domu.

Jeszcze dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany i zostaną mu prawdopodobnie przedstawione zarzuty.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!