Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które przewoziły wózkiem fragmenty miedzianych rynien i kaloryfer żeberkowy. Maciej P. i Dariusz C. najprawdopodobniej odpowiedzą za kradzież metali kolorowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które przewoziły wózkiem fragmenty miedzianych rynien i kaloryfer żeberkowy. Maciej P. i Dariusz C. najprawdopodobniej odpowiedzą za kradzież metali kolorowych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem. Około godziny 20.30 policyjny patrol przejeżdżając przez Pl. Na Rozdrożu zauważyli dwóch mężczyzn ciągnących za sobą wózek z metalowymi elementami. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić z bliska, co wiozą na wózku mężczyźni.

Okazało się, że są to fragmenty miedzianych rynien i metalowy kaloryfer. 36 letniego Macieja P. i 39 letniego Dariusza C. przewieziono do komendy przy ul. Wilczej. Teraz policjanci ustalają skąd pochodzą zabezpieczone przedmioty. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Zatrzymani najprawdopodobniej dzisiaj usłyszą zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!