Kryminalni z Bielan zatrzymali 27-letniego Arkadiusza J. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, które ukrył w paczce po papierosach. Chłopak został zatrzymany. Odpowie za posiadanie środków odurzających.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Kryminalni z Bielan zatrzymali 27-letniego Arkadiusza J. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, które ukrył w paczce po papierosach. Chłopak został zatrzymany. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Za ten czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do bielańskich kryminalnych od dłuższego czasu docierały informacje, że w pobliżu jednego z supermarketów dochodzi do sprzedaży środków odurzających. Funkcjonariusze postanowili bliżej się przyjrzeć temu procederowi. Udali się więc w okolice ulicy Broniewskiego i przez kilka godzin obserwowali okolice sklepu. Uwagę policjantów zwrócił mężczyzna, który sprawiał wrażenie jakby na kogoś oczekiwał, nerwowo przechadzał się w pobliżu marketu. Postanowili sprawdzić tego mężczyznę. W trakcie kontroli osobistej, w kieszeni spodni funkcjonariusze znaleźli paczkę po papierosach, jakież było zdziwienia policjantów, gdy zamiast papierosów wewnątrz znajdowały się torebki foliowe z zawartości a narkotyków. Chłopak twierdził, że narkotyki znalazł w tramwaju, ale nie pamiętał kiedy to było.

27-letni Arkadiusz J. został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej Komendy. Dochodzeniowcy już przedstawili chłopakowi zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!