Policjanci z Ursynowa zatrzymali Anetę Ż. i Dariusza S. Kobieta i mężczyzna zamiast opiekować się dwójką dzieci, które z nimi przebywały, urządzili na przystanku autobusowym pojedynek na pięści.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Ursynowa zatrzymali Anetę Ż. i Dariusza S. Kobieta i mężczyzna zamiast opiekować się dwójką dzieci, które z nimi przebywały, urządzili na przystanku autobusowym pojedynek na pięści. Zareagowali przechodnie wzywając Policję. Obydwoje uczestnicy bójki znajdowali się pod wpływem alkoholu.

W nocy z piątku na sobotę policjanci z Ursynowa otrzymali wezwanie na ulicę Puszczyka. Uwagę przechodniów zwróciła para dorosłych osób bijąca się niedaleko przystanku autobusowego. W pobliżu stała dwójka wystraszonych dzieci. Już po chwili na miejscu był policyjny patrol. Funkcjonariusze szybko uspokoili walczących. Aneta Ż. (29 lat) i towarzyszący jej Dariusz S. (32 lata) mieli na ciele widoczne ślady zadrapań i siniaki. Obydwoje odmówili udzielenia im pomocy przez lekarza. W trakcie bójki para znajdowała się pod wpływem alkoholu. Późniejsze badanie wykazało u kobiety ponad 1.6, a u mężczyzny 1.9 promila. Dorosłym w chwili, gdy postanowili rozwiązać za pomocą pięści wzajemne nieporozumienia towarzyszyła dwójka małych dzieci, 3- letnia dziewczynka i 6 – letni chłopiec.

Policjanci zaraz po przybyciu zaopiekowali się dziećmi. Funkcjonariusze skontaktowali się z bratem Anety Ż., który szybko zjawił się na miejscu i zobowiązał do opieki nad maluchami do momentu, gdy zadania tego będzie mogła podjąć się ich matka. Mężczyzna zaopiekował się również Anetą Ż. i jej przyjacielem, u których waleczny nastrój minął po rozmowie z policjantami. Dla awanturników to jednak nie koniec. Obydwoje spotkają się wkrótce z policjantami, którzy w ursynowskim komisariacie zajmują się problematyką dzieci. Funkcjonariusze przyjrzą się dokładnie rodzinie i ustalą, czy para potrafi sprawować właściwą opieką nad maluchami, a zaistniałe zdarzenie było jednorazowym incydentem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!