23-letni Robert K. i 19-letni Daniel P. zostali zatrzymani na gorącym uczynku za usiłowanie rozboju. Mężczyźni nie zdając sobie sprawy, że zaczepili policjantów, zażądali od nich pieniędzy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
23-letni Robert K. i 19-letni Daniel P. zostali zatrzymani na gorącym uczynku za usiłowanie rozboju. Mężczyźni nie zdając sobie sprawy, że zaczepili policjantów, zażądali od nich pieniędzy. Kiedy zorientowali się, że ich ofiary to funkcjonariusze stali się jeszcze bardziej agresywni. Obezwładnieni przez stróżów prawa sprawcy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmie się nimi grupa dochodzeniowo-śledcza.

Było kilka minut po północy, kiedy wolscy wywiadowcy, podczas pełnienia służby w okolicy ulicy Obozowej, zauważyli grupkę młodych ludzi, którzy głośno kłócili się między sobą. Funkcjonariusze postanowili ich obserwować. Młodzież oddaliła się w pobliskie zabudowania. Po chwili zza bloku wyszły dwie osoby. Jak się później okazało byli to: 23-letni Robert K. i 19-letni Daniel P. Mężczyźni ci podeszli do stróżów prawa i grożąc im pobiciem zażądali pieniędzy. Kiedy się zorientowali, że próbują okraść funkcjonariuszy zaczęli się z nimi szarpać. Jednak źle ocenili swoje możliwości. Policjanci szybko obezwładnili sprawców i przewieźli do komendy przy ul. Żytniej. Tam poddano ich badaniu na zawartość alkoholu we krwi. Robert K. miał 1,6 promila, natomiast Daniel P. prawie 3 promile. Podczas transportowania do izby wytrzeźwień mężczyźni odgrażali się i byli agresywni. Dzisiaj zajmą się nimi dochodzeniowcy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!