Mundurowi z Pragi Północ zatrzymali 27 letniego Grzegorza M., zaraz po tym, jak próbował im wręczyć 20 zł łapówki. Mężczyzna nie chciał trafić do izby wytrzeźwień. Policjanci obudzili go na jednym z trawników przy Al.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mundurowi z Pragi Północ zatrzymali 27 letniego Grzegorza M., zaraz po tym, jak próbował im wręczyć 20 zł łapówki. Mężczyzna nie chciał trafić do izby wytrzeźwień. Policjanci obudzili go na jednym z trawników przy Al. Tysiąclecia. Grzegorzowi M. przedstawiono zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Pragi Północ patrolowali okolice Al. Tysiąclecia. Na jednym z podwórzy zobaczyli niecodzienny widok. Na trawniku leżał mężczyzna. Policjanci podeszli do niego i sprawdzili, czy nic mu się nie stało. Od razu wyczuli od niego alkohol. Obudzili delikwenta, który bardzo się zdenerwował. Policjanci zostali potraktowali przez niego słowami uznanymi za obelżywe. Mundurowi poprosili o dokumenty. Zamiast nich mężczyzna wyjął z kieszeni 20 zł i próbował wręczyć funkcjonariuszom. W dalszym ciągu wyzywał mundurowych. Policjanci zabrali mężczyznę do komendy i zbadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 27 letni Grzegorz M. miał 2,8 promila. Trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci przedstawili mu zarzut wręczenia korzyści majątkowej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!