Policjanci Sekcji Kryminalnej komendy na Ochocie poszukują zaginionej, 21 letniej Anny SOKOŁOWSKIEJ. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci Sekcji Kryminalnej komendy na Ochocie poszukują zaginionej, 21 letniej Anny SOKOŁOWSKIEJ. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 0-22-603-73-29 lub czynny całą dobę telefon 0-22-603-73-55, 56.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Sekcji Kryminalnej komendy na Ochocie prowadzą sprawę dotyczącą zaginięcia młodej dziewczyny. 21 letnia Anna SOKOŁOWSKA w dniu 31.03.2007 r. około godziny 15.00 wyjechała pociągiem z Warszawy do znajomych do miejscowości znajdującej się koło Zielonej Góry. Podczas pobytu u znajomych kontaktowała się telefonicznie z matką w dniu 01.04.2007 r. i w dniu 02.04.2007 r. mówiąc , że czuje się dobrze. W dniu 02.04.2007 r. około godziny 10.00 zadzwoniła do matki mówiąc, że w dniu 03.04.2007 r. około godziny 5 rano będzie w Warszawie. Od tej chwili brak jest jakiegokolwiek kontaktu z zaginioną dziewczyną.

Rysopis: wiek 21 lat, wzrost 178 cm, waga ok. 65 kg, włosy długie, proste koloru ciemny kasztan, oczy koloru piwnego, twarz okrągła, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: za prawym płatem ucha narośl wielkości ok. 5 mm koloru sinego.

Ubiór: W dniu zaginięcia Anna SOKOŁOWSKA była ubrana w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, kurtka dżinsowa koloru jasno-niebieskiego, bluza z kapturem koloru brązowego z nieokreślonym napisem na klatce piersiowej zapinana na suwak, czarny bezrękawnik ze stójką, zapinany na suwak z ortalionu, buty sportowe koloru czarnego.

Posiadane przedmioty: telefon komórkowy m-ki Sony Ericsson, dowód osobisty, karta do bankomatu PKO BP, portfel koloru jasno-brązowego, legitymacja studencka Wyższej Szkoły Rekreacji i Hotelarstwa w Warszawie przy ul. Chodakowskiej, plecak koloru pomarańczowo-czarnego z napisem HEAD.

W uszach kolczyki w kształcie kwadratów, na szyi srebrny łańcuszek z krzyżykiem, na palcach ok. pięciu srebrnych pierścionków.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Anny SOKOŁOWSKIEJ proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 0-22-603-73-29 lub czynny całą dobę telefon 0-22-603-73-55, 56.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!