Pechowo zakończyła się majówka dla 23 - letniego Grzegorza S. Młody człowiek po czwartkowej imprezie, która była suto zakrapiana alkoholem postanowił wrócić do domu skuterem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pechowo zakończyła się majówka dla 23 - letniego Grzegorza S. Młody człowiek po czwartkowej imprezie, która była suto zakrapiana alkoholem postanowił wrócić do domu skuterem. Z 2,5 promilami alkoholu we krwi ruszył przed siebie. Jego wycieczka zakończyła się pod drzwiami komendy przy ulicy Opaczewskiej. Właśnie tam dzięki kamerom monitoringu, które zarejestrowały całe zdarzenie, został zatrzymany.Kilka minut po godzinie 1:00 w nocy pracownik monitoringu poinformował dyżurnego jednostki o pijanym mężczyźnie. Kamery wychwyciły jak młody człowiek idzie chwiejnym krokiem przez jezdnię, trzymając w ręku kask i po chwili wsiada na skuter. Na nagraniach wyraźnie widać trudności, jakie ma młody człowiek, gdy próbuje odpalić swoją maszynę. Kilkakrotnie upuścił kask, nie mógł odpalić skutera, a utrzymanie równowagi graniczyło z cudem. Gdy uporał się ze wszystkimi przeciwnościami ruszył. Daleko jednak nie pojechał, bo już po pierwszych metrach zaliczyłby dwie stłuczki. To jednak wcale nie ostudziło jego zapału - powolutku wyruszył w kierunku domu, jadąc ulicą Opaczewską. Tam do akcji wkroczyli już policjanci. Zatrzymali pijanego kierowcę skutera i zabrali do komendy. Podczas badania alkomatem okazało się, że Grzegorz S. ma we krwi ponad 2, 5 promila alkoholu!. Młody człowiek tłumaczył policjantom, że chciał tylko bezpiecznie wrócić po imprezie do domu. 23 - latek trafił do izby wytrzeźwień.

Dziś, gdy wytrzeźwieje będą go przesłuchiwać dochodzeniowcy. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!