Prawie 3 promile alkoholu we krwi miał 26-letni kierowca renault zatrzymany na ulicy Arkuszowej. Ujął go inny kierowca, którego zaniepokoił sposób jazdy Krzysztofa W.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Prawie 3 promile alkoholu we krwi miał 26-letni kierowca renault zatrzymany na ulicy Arkuszowej. Ujął go inny kierowca, którego zaniepokoił sposób jazdy Krzysztofa W. oraz fakt, że kierowca prowadząc auto przez cały czas pił piwo. Na miejsce od razy przyjechali policjanci. Podczas kontroli okazało się, że kierowca nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Za jazdę pod wpływem alkoholu, oraz brak dokumentów przy sobie kierowca odpowie przed sądem.

Wczoraj, tuż po godzinie 21.00 na stację benzynową podjechał samochód, w którym siedzieli dwaj mężczyźni. Jeden z nich poszedł zapłacić za zatankowane paliwo, drugi pozostał w samochodzie. Wówczas jego uwagę przykuł mężczyzna wsiadający do samochodu stojącego tuż przed jego autem. Młody chłopak szedł wężykiem, miał problemy z wejściem do samochodu. Kierowca renault odjechał szybko ze stacji, a tuż za nim pojechali obaj mężczyźni, nie tracąc go ani przez chwilę z oczu. Mężczyzna wielokrotnie zjeżdżał na pobocze, miał problemy z utrzymaniem płynności jazdy. Na skrzyżowaniu przy ulicy Arkuszowej zatrzymał się „na czerwonym świetle”. Wówczas do 26-latka podeszli obaj mężczyźni, którzy jechali tuż za nim. Wyjęli ze stacyjki kluczyki i wyprowadzili z samochodu pijanego kierowcę. Krzysztof W. przez cały czas trzymał w ręku otwartą puszkę z piwem. Na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze.

Policjanci błyskawicznie przyjechali na miejsce. Kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Wykazało ono, że we krwi miał prawie trzy promile. Ponadto kontroli okazało się, że kierowca nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Samochód został odholowany, a kierowca odwieziony do izby wytrzeźwień.

Dzisiaj 26-letni Krzysztof W. usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz brak wymaganych dokumentów.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!