Trzy pudełeczka z marihuaną oraz paczkę bibułek znaleźli policjanci z Mokotowa podczas rutynowej kontroli samochodu przy ul. Domaniewskiej. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 49-letni Andrzej B.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Trzy pudełeczka z marihuaną oraz paczkę bibułek znaleźli policjanci z Mokotowa podczas rutynowej kontroli samochodu przy ul. Domaniewskiej. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 49-letni Andrzej B., właściciel subaru zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 14.30. Patrolujący teren policjanci przy ul. Domaniewskiej zwrócili uwagę na kierowcę subaru. Postanowili go skontrolować i zatrzymali do kontroli. W trakcie sprawdzania bagażnika natknęli się na plastikowy pojemnik z marihuaną. To jednak jeszcze nie wszystko. Kolejne dwa pudełka z suszem oraz paczkę bibułek do robienia skrętów Andrzej B. (49 lat) ukrył w skrytce pomiędzy przednimi fotelami.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a 49- letni mężczyzna został zatrzymany. Jego samochód trafił na policyjny parking. Andrzej B. spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!