Policjanci z Piaseczna zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Leon W. wzbudził zainteresowanie stróżów prawa swoim stylem jazdy. Późniejsze badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna wsiadł na rower mając we krwi ponad 2,9 ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Piaseczna zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Leon W. wzbudził zainteresowanie stróżów prawa swoim stylem jazdy. Późniejsze badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna wsiadł na rower mając we krwi ponad 2,9 promila alkoholu. Po zatrzymaniu usiłował jeszcze przekupić funkcjonariuszy proponując im 100 zł za odstąpienie od czynności służbowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 17.00 w Zalesiu Górnym. Kierujący rowerem 50-letni Leon W. zwrócił uwagę policjantów swoim stylem jazdy. Zaniepokojeni funkcjonariusze widząc poczynania mężczyzny na drodze postanowili go skontrolować. 50 - latek początkowo nie reagował na sygnały funkcjonariuszy, nakazujące mu zatrzymanie się. Udawał, że jego to nie dotyczy. Wysiłki pijanego rowerzysty na nic jednak się nie zdały. Po chwili został zatrzymany.

W trakcie legitymowania Leon W. usiłował przekupić interweniujących policjantów proponując im 100 złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Kiedy został zatrzymany zaczął się odgrażać. Po przewiezieniu pijanego rowerzysty na komendę badanie alkomatem wykazało, że ma we krwi ponad 2,9 promila alkoholu.

Mężczyzna będzie odpowiadał za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości i usiłowanie przekupienia policjantów.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!