Północnoprascy policjanci zatrzymali 21–letnią studentkę jednej z wyższych szkół ekonomicznych w Warszawie. Alicja Ł. regularnie okradała z pieniędzy swoją koleżankę z pokoju.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Północnoprascy policjanci zatrzymali 21–letnią studentkę jednej z wyższych szkół ekonomicznych w Warszawie. Alicja Ł. regularnie okradała z pieniędzy swoją koleżankę z pokoju. Przyznała się do przestępstwa i dobrowolnie poddała się karze sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, dozorowi kuratora i karze grzywny.

Studentka jednej z wyższych szkół ekonomicznych w Warszawie pod koniec maja odkryła, że z jej konta w kwietniu aż trzykrotnie ktoś wypłacał pieniądze. Przekonała się o tym dopiero podczas wizyty w domu, przeglądając wyciągi bankowe. Na koncie brakowało jej około 400 złotych. Zgłaszając kradzież w północnopraskiej komendzie przyznała policjantom, że kartę bankomatową trzymała w torebce wraz z karteczką, na której dla przypomnienia miała zapisany PIN. Dodała, że wielokrotnie zostawiała torebkę w pokoju w akademiku, gdzie mieszkała z trzema koleżankami. Żadnej jednak z nich nie podejrzewała o kradzież.

Północnoprascy policjanci prowadząc czynności w tej sprawie, wystąpili do banków, w których miały miejsce kradzieże z prośbą o zabezpieczenie nagrań z monitoringu. Pokrzywdzona przeglądając je od razu rozpoznała na nich swoją koleżankę z pokoju. 21 – letnia Alicja Ł. przyznała się do kradzieży pieniędzy i skorzystała z przysługującego jej prawa do dobrowolnego poddania się karze, otrzymując karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, dozór kuratora i karę grzywny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!