Policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, który na początku czerwca ukradł rower podczas imprezy alkoholowej. Złodziej wpadł podczas rutynowego legitymowania i sprawdzania w policyjnej bazie przedmiotów pochodzących z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, który na początku czerwca ukradł rower podczas imprezy alkoholowej. Złodziej wpadł podczas rutynowego legitymowania i sprawdzania w policyjnej bazie przedmiotów pochodzących z kradzieży. Mundurowi przedstawili 27 letniemu Pawłowi P. zarzut kradzieży. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolowali okolice ulicy Blokowej. W pewnym momencie zauważyli trzech mężczyzn, z których jeden prowadził rower. Mundurowi postanowili ich wylegitymować i sprawdzić rower w policyjnej bazie danych. Jak się okazało jednoślad został skradziony na początku czerwca. 27 letni Paweł P. został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na Targówku. Tutaj mężczyzną zajęli się kryminalni. Paweł P. przyznał w końcu, że ukradł rower podczas imprezy w lasku Bródnowskim. Na początku chciał tylko pojeździć, ale później już nie chciało mu się wracać na imprezę i oddawać roweru. Przez miesiąc przechowywał jednoślad w swoim garażu i od czasu do czasu na nim jeździł. Teraz mężczyzna odpowie za kradzież.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!