Policjanci z Mińska Mazowieckiego, kilka minut po północy, zatrzymali do kontroli mężczyznę jadącego quadem po ulicy Warszawskiej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na brak tablic rejestracyjnych i młodego pasażera.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Mińska Mazowieckiego, kilka minut po północy, zatrzymali do kontroli mężczyznę jadącego quadem po ulicy Warszawskiej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na brak tablic rejestracyjnych i młodego pasażera. Jak się okazało kierujący pojazdem Paweł O. miał we krwi prawie 2 promile alkoholu. Na przejażdżkę mężczyzna zabrał ze sobą 8-letniego syna.

Pięć minut po północy policjanci z Mińska Mazowieckiego patrolowali ulicę Warszawską. Nagle przed radiowozem pojawił się quad, bez tablic rejestracyjnych. Jechał nim młody mężczyzna z dzieckiem, niebezpiecznie manewrując kierownicą. Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Radiowóz przyspieszył i wjechał za quadem w ulicę Kościelną.

W trakcie kontroli kierowcy okazało się, że 31-letni Paweł O. był nietrzeźwy. Mężczyzna miał we krwi prawie 2 promile alkoholu we krwi. Pasażerem quada był jego 8-letni syn. Dziecko przekazano pod opiekę matce. Paweł O. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!