Dwóch obywateli Wielkiej Brytanii zatrzymali wczoraj na gorącym uczynku policjanci ze śródmiejskiej patrolówki. Mężczyźni wpadli przy jednym z bankomatów na warszawskiej Woli. Shanid K. i Waqqas N.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dwóch obywateli Wielkiej Brytanii zatrzymali wczoraj na gorącym uczynku policjanci ze śródmiejskiej patrolówki. Mężczyźni wpadli przy jednym z bankomatów na warszawskiej Woli. Shanid K. i Waqqas N. posiadali przy sobie prawie 50 podrobionych kart bankomatowych. 23- i 20-latek to kolejne osoby zatrzymane przez warszawskich policjantów za tzw. skimming.

Wczoraj około godziny 14:00 policjanci ze Śródmieścia zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy do bankomatu w hotelu przy Al. Jerozolimskich kilkakrotnie wkładali różne karty. Mężczyźni byli przy tym bardzo nerwowi i bacznie rozglądali się wokoło. Funkcjonariusze, którzy służbę pełnili po cywilnemu, podjęli obserwację podejrzanych osób. Nie zdający sobie sprawy z „opieki”, mężczyźni wyszli z hotelu i idąc Al. Jerozolimskimi podchodzili do każdego bankomatu korzystając z posiadanych kart.

W ten sposób mężczyźni ze Śródmieścia przeszli na teren warszawskiej Woli. Przy kolejnym bankomacie policjanci postanowili ich skontrolować. Okazało się, że Shanid K. (lat 23) i Waqqas N. (lat 20) posiadali przy sobie prawie 50 podrobionych kart bankomatowych.

Jak ustalili policjanci, mężczyźni działali w Polsce od kilku godzin, gdyż właśnie przyjechali do naszego kraju i zostali zatrzymani, gdy jechali do hotelu. Sprawa jest rozwojowa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!