162 nietrzeźwych kierowców zatrzymali stołeczni policjanci podczas trwającej od 31 października policyjnej akcji „Znicz”. Przez ostatnie dni funkcjonariusze ruchu drogowego odnotowali 55 wypadków, w których ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
162 nietrzeźwych kierowców zatrzymali stołeczni policjanci podczas trwającej od 31 października policyjnej akcji „Znicz”. Przez ostatnie dni funkcjonariusze ruchu drogowego odnotowali 55 wypadków, w których 69 osób zostały ranne, a 5 poniosło śmierć.

Aby wszyscy mogli bezpiecznie odwiedzić groby najbliższych i szczęśliwie wrócić do domów w stolicy już od 31 października rozpoczęła się policyjna akcja „Znicz”. W rejonach warszawskich cmentarzy było więcej patroli. Funkcjonariusze z prewencji czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy w ciągu tych kilku dni odwiedzali groby najbliższych. Funkcjonariusze ze stołecznej drogówki kierowali ruchem w okolicach stołecznych nekropolii. Na trasach wjazdowych i wyjazdowych kontrolowali prędkość i stan trzeźwości kierowców. Nad bezpieczeństwem czuwał też policyjny śmigłowiec, z którego policjanci monitorowali cały czas sytuację na warszawskich ulicach i w okolicach cmentarzy. Funkcjonariusze cały czas apelowali o ostrożną i rozważną jazdę.

W ciągu tych kilku dni policjanci, na terenie Warszawy i powiatów przyległych, zatrzymali 162 nietrzeźwych kierowców i odnotowali 55 wypadków drogowych, w których śmierć poniosło 5 osób, a 69 zostało rannych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!