Torebkę z marihuaną znaleźli mokotowscy wywiadowcy podczas rutynowej kontroli auta na Trasie Siekierkowskiej. Narkotyk ukryty w podłokietniku został zabezpieczony, a jego właściciel, kierowca nissana zatrzymany.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Torebkę z marihuaną znaleźli mokotowscy wywiadowcy podczas rutynowej kontroli auta na Trasie Siekierkowskiej. Narkotyk ukryty w podłokietniku został zabezpieczony, a jego właściciel, kierowca nissana zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Mokotowscy policjanci stale prowadzą kompleksowe działania wymierzone przeciw osobom rozprowadzającym i posiadającym środki odurzające. Systematycznie kontrolowane są miejsca, gdzie narkotyki mogą być produkowane, przechowywane, sprzedawane, bądź używane. Praktycznie nie ma dnia, by nie zatrzymano dilerów lub ich klientów.

Tym razem w ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który przewoził narkotyki w swoim samochodzie. Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Policyjni wywiadowcy zwrócili uwagę na jadącego Trasą Siekierkowską nissana. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli. W trakcie przeszukania auta w podłokietniku między przednimi siedzeniami mundurowi znaleźli torebkę z marihuaną. 26- letni kierowca przyznał, że narkotyk należy do niego. Mundurowi zabezpieczyli marihuanę, a młody mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!