Policjanci z Mokotowa zatrzymali wczoraj w nocy młodego mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie samochodu przy ulicy Puławskiej. Młodzieniec wpadł tuż po tym, jak wybił przednią szybę w zaparkowanym Volkswagenie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Mokotowa zatrzymali wczoraj w nocy młodego mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie samochodu przy ulicy Puławskiej. Młodzieniec wpadł tuż po tym, jak wybił przednią szybę w zaparkowanym Volkswagenie. Dzięki natychmiastowej reakcji stróżów prawa chuligan został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22.00 na ulicy Puławskiej. Policjanci patrolujący ten rejon zauważyli podejrzanie zachowującą się grupę młodzieży. Młodzieńcy stojąc tuż przy zaparkowanych autach głośno krzyczeli, a na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać w kierunku pobliskich bloków. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Okazało się, że w jednym z zaparkowanych samochodów została wybita przednia szyba. Policjanci ruszyli w ślad za grupą młodych ludzi. Po krótkim pościgu zatrzymali jednego z chuliganów.

17 – letni Konrad R. został przewieziony do komendy przy ulicy Malczewskiego, gdzie poddano go badaniu. Jak się okazało miał on prawie promil alkoholu we krwi. Dalszą część nocy chuligan spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Dzisiaj sprawą zajęli się dochodzeniowcy z mokotowskiej komendy. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności zdarzenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!