Wczoraj po południu śródmiejscy policjanci zatrzymali młodego chłopaka, który zrywał miedzianą blachę z garażu kamienicy przy ul. Brzozowej. Mundurowych o wszystkim poinformował obywatel, który zadzwonił na numer ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj po południu śródmiejscy policjanci zatrzymali młodego chłopaka, który zrywał miedzianą blachę z garażu kamienicy przy ul. Brzozowej. Mundurowych o wszystkim poinformował obywatel, który zadzwonił na numer alarmowy. 15 latek był zupełnie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. Za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj po południu na Stołeczne Stanowisko Kierowania zadzwonił telefon z informacją, że ktoś kradnie miedzianą blachę z dachu garażu przy ul. Brzozowej. Na miejsce natychmiast pojechała załoga patrolowa, która zatrzymała na gorącym uczynku 15 letniego chłopaka. Zatrzymany trafił do izby dziecka, a sprawą zajęli się śródmiejscy specjaliści do spraw nieletnich. Zatrzymany młodzieniec po zebraniu wszystkich materiałów w sprawie trafi do sądu rodzinnego, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!