Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali wczoraj trzech sprawców kradzieży elementów hydraulicznych, z placu budowy znajdującym się na warszawskim Powiślu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali wczoraj trzech sprawców kradzieży elementów hydraulicznych, z placu budowy znajdującym się na warszawskim Powiślu. Wszyscy mężczyźni byli pijani i noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj śledczy przedstawią im zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj w nocy, około godziny 22:00 policjanci patrolujący teren warszawskiego Powiśla, jadąc ulicą Rozbrat zauważyli trzech, chwiejących się na nogach mężczyzn, niosących metalowe rury. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. W czasie rozmowy okazało się, że elementy hydrauliczne pochodzą z pobliskiej budowy. Pracownik reprezentujący pokrzywdzonego wycenił skradzione przedmioty na 850 zł.

Po przewiezieniu na komendę Kamila P. (lat 23), Krzysztofa S. (lat 48) i Andrzeja K. (lat 46) poddano badaniu alkomatem. Jak się okazało mężczyźni byli pod znacznym wpływem alkoholu. Wszyscy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dzisiaj śledczy przedstawią im zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Ukradzione rury miały zostać sprzedane na złom.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!