Policjanci z Mokotowa zatrzymali Artura G., który w mieszkaniu przy Zakrzewskiej zaatakował młotkiem swojego znajomego. W ten sposób usiłował odzyskać od niego zaciągnięty kilka miesięcy wcześniej dług.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Mokotowa zatrzymali Artura G., który w mieszkaniu przy Zakrzewskiej zaatakował młotkiem swojego znajomego. W ten sposób usiłował odzyskać od niego zaciągnięty kilka miesięcy wcześniej dług. Krewki 25- latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło na początku lutego przy Zakrzewskiej. Artur G. (25 lat) złożył wizytę mieszkańcowi jednego z bloków. Mężczyzna zjawił się w towarzystwie dwóch kompanów. Po krótkiej wymianie zdań okazało się, że 25-latek przyszedł odebrać dług. Chodziło o kilkaset złotych, które właściciel mieszkania kilka miesięcy wcześniej pożyczył od niego.

Gdy Artur G. dowiedział się, że dłużnik nie miał przy sobie gotówki rzucił się na niego. Doszło do szarpaniny w trakcie której napastnik zadał ofierze kilka ciosów młotkiem w nogę. Następnie zabierając telefon komórkowy, portfel i odtwarzacz DVD szybko wyszedł z lokalu. Na szczęście ofiara nie odniosła poważnych obrażeń..

Wkrótce o wszystkim dowiedzieli się policjanci z Mokotowa. Po zebraniu niezbędnych informacji kryminalni rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już po trzech dniach wysiłki funkcjonariuszy przyniosły oczekiwane efekty. Artur G. został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz okoliczności sprawy wyjaśniają dochodzeniowcy z komendy przy Malczewskiego. Wkrótce mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!