Policjanci z Góry Kalwarii zabezpieczyli 1,8 kilograma kokainy. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby zamieszane w handel narkotykami. 30-letniej Annie J., 34-letniej Beacie M. i 35-letniemu Arturowi M.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Góry Kalwarii zabezpieczyli 1,8 kilograma kokainy. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby zamieszane w handel narkotykami. 30-letniej Annie J., 34-letniej Beacie M. i 35-letniemu Arturowi M. przedstawione zostaną prawdopodobnie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymanym osobom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Góry Kalwarii od dłuższego czasu zajmowali się sprawą handlu środkami odurzającymi. W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że narkotyki mogą być przechowywane w jednym z mieszkań w Górze Kalwarii. Ślad prowadził do 35-letniego Artura M. Policjanci postanowili sprawdzić uzyskane informacje. Wejście do mieszkania poprzedzone było dyskretną obserwacją. Tuż po 12:30 funkcjonariusze wkroczyli do akcji. W chwili, gdy policjanci wchodzili do mieszkania, znajdujące się w nim kobiety wyrzuciły przez okno foliową torbę. Jak się okazało zawierała ona trzy pakunków, w których było łącznie 1,8 kg kokainy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego narkotyku to około 500 tysięcy złotych.30-letnia Anna J. i 34-letnia Beata M. zostały zatrzymane i przewiezione do komendy w Piasecznie. Po kilku godzinach policjanci z Góry Kalwarii wspólnie z kryminalnymi z Piaseczna zatrzymali 35-letniego Artura M.Śledczy ustalają teraz, w jaki sposób cała trójka weszła w posiadanie takiej ilości narkotyków, od jak dawna trwał ten nielegalny proceder i kto jeszcze brał w nim udział. Zatrzymanym zostaną prawdopodobnie postawione zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!