Stołeczni policjanci zatrzymali kolejne osoby, które próbowały wyłudzić kredyty bankowe. Andrzej Z. i Mariola Z. liczyli na „łatwe” 8 tysięcy złotych. Ryszard D.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stołeczni policjanci zatrzymali kolejne osoby, które próbowały wyłudzić kredyty bankowe. Andrzej Z. i Mariola Z. liczyli na „łatwe” 8 tysięcy złotych. Ryszard D. posługując się sfałszowanymi dokumentami chciał uzyskać pożyczkę w wysokości 5 tysięcy złotych.

Stołeczni policjanci zatrzymali kolejne osoby na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytów. Informację dotyczącą pojawienia się w banku 45-letniego Andrzeja Z. i 47-letniej Marioli Z. policjanci dostali kilkanaście minut przed ich zatrzymaniem. Po sprawdzeniu okazało się, że osoby składające wniosek kredytowy na kwotę 8 tysięcy złotych usiłują wyłudzić kredyt. Wczoraj około godziny 9:30, w czasie załatwiania ostatnich formalności przed uzyskaniem pieniędzy, mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani. W celu wyłudzenia kredytu para posłużyła się sfałszowanym zaświadczeniem o zarobkach i zatrudnieniu.

Także wczoraj, około godziny 14:00 w banku przy Al. Solidarności policjanci zatrzymali 53-letniego Ryszarda D. Mężczyzna posługując się sfałszowanymi dokumentami próbował uzyskać kredyt w wysokości 5 tysięcy złotych.

Każdy tydzień przynosi kolejne zatrzymania osób usiłujących oszukać banki. Na nic się zdają statystyki i policyjne informacje o coraz większej liczbie zatrzymywanych oszustów. Wizja szybkich, łatwo zarobionych pieniędzy jest tak silna, że brakuje już miejsca na zdrowy rozsądek.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!