Dwie torebki z marihuaną ukryte pod wycieraczką i wykładziną podłogową znaleźli policjanci z Bielan podczas kontroli samochodu przy ul. Kasprowicza. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 19-letni Patryk M.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dwie torebki z marihuaną ukryte pod wycieraczką i wykładziną podłogową znaleźli policjanci z Bielan podczas kontroli samochodu przy ul. Kasprowicza. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 19-letni Patryk M., pasażer poloneza zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło około 02.30. Policjanci patrolujący teren przy ul. Kasprowicza zwrócili uwagę na poloneza, w którym siedziało czterech młodych mężczyzn. Postanowili go zatrzymać do kontroli i sprawdzić, co przewożą młodzi ludzie. W trakcie kontroli pojazdu, mundurowi pod wycieraczką, natknęli się na torebkę z marihuaną. To jednak jeszcze nie wszystko. Kolejną torebkę z suszem młodzi ludzie ukryli pod wykładzina podłogową.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali czterech mężczyzn, gdyż żaden z nich nie chciał się przyznać, do kogo należą środki odurzające. W komendzie, 19-letni Patryk M. pasażer poloneza, przyznał się, że schowane narkotyki należą do niego. Patryk M. spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!