Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali Mariusza M., który ukradł torebkę jednej z mieszkanek miasta. Do zdarzenia doszło na osiedlu, gdy wracająca do domu kobieta zauważyła wychodzącego z jej mieszkania ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali Mariusza M., który ukradł torebkę jednej z mieszkanek miasta. Do zdarzenia doszło na osiedlu, gdy wracająca do domu kobieta zauważyła wychodzącego z jej mieszkania mężczyznę. W ręku złodzieja znajdowała się damska torebka. 26-latka zatrzymano kilka godzin po zdarzeniu. Wobec mężczyzny zastosowany został policyjny dozór.

Parę minut po godzinie 15:00, jedna z mieszkanek domu przy ulicy Szpitalnej zobaczyła wychodzącego z jej mieszkania nieznanego mężczyznę. Złodziej trzymał w ręku damską torebkę. Kobieta próbował odebrać swoją własność, jednak mężczyzna odepchnął ją i uciekł. W poszukiwania złodzieja zaangażowali się policjanci prewencji i kryminalni. Ci pierwsi trafnie wytypowali, że przestępcą może być, notowany wcześniej za podobne kradzieże, 26-letni Mariusz M.

Namierzenie złodzieja trwało kilka godzin. Kryminalni zatrzymali go w centrum miasta. Policjanci odzyskali ukradzioną torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Śledczy przedstawili Mariuszowi M. zarzut popełnienia kradzieży rozbójniczej. Wobec mężczyzny zastosowany został policyjny dozór. Mariuszowi M. grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!