Policjanci z oddziału prewencji zatrzymali 55-letniego Zygmunta M. Mężczyzna jechał ulicą Bora-Komorowskiego na rowerze z trudnością utrzymując równowagę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z oddziału prewencji zatrzymali 55-letniego Zygmunta M. Mężczyzna jechał ulicą Bora-Komorowskiego na rowerze z trudnością utrzymując równowagę. Po przeprowadzeniu kontroli trzeźwości wyszło na jaw, że miał 1,6 promila alkoholu we krwi. Za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem.

Było 10 minut po godzinie 16:00. Patrolujący okolice ulicy Bora-Komrowskiego, policjanci z oddziału prewencji spostrzegli poruszającego się bardzo chwiejnie i zataczającego zygzaki na jezdni rowerzystę. Funkcjonariusze podejrzewając, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu, natychmiast zareagowali. Rowerzysta został zatrzymany do kontroli. Podczas sprawdzania tożsamości, 55-letni Zygmunt M. nie potrafił utrzymać równowagi.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Grenadierów. Tam funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości Badanie wykazało, że ma ponad 1,6 promila alkoholu we krwi. 55-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień. Jego rower trafił do policyjnego depozytu. Dziś dochodzeniowcy przedstawią Zygmuntowi M. zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!