Trzy lata pozbawienia wolności grozi młodym mężczyznom zatrzymanym do kontroli drogowej przez wołomińskich funkcjonariuszy za posiadanie narkotyków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Trzy lata pozbawienia wolności grozi młodym mężczyznom zatrzymanym do kontroli drogowej przez wołomińskich funkcjonariuszy za posiadanie narkotyków. U pasażera policjanci odkryli torebkę z marihuaną, a pod fotelem kierowcy amfetaminę. Po sprawdzeniu szybko wyszło na jaw, że sam kierowca był pod wpływem narkotyków. Usłyszy za to dodatkowy zarzut.

Po 22.00 policjanci z Wołomina zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla vectry. Zachowanie kierującego autem 25-letniego Kamila M. oraz pasażera 25-letniego Grzegorza F. wzbudziło u mundurowych podejrzenia. Obaj mężczyźni mieli wyraźne trudności z wymową. Szybko okazało się, że obaj panowie byli pod wpływem środków odurzających.

Podczas sprawdzania samochodu funkcjonariusze znaleźli u Grzegorza F. torebkę foliową z suszem roślinnym oraz szklaną fifkę. Natomiast pod tylną kanapą mundurowi odkryli zawinięty w folię aluminiową biały proszek. Mężczyźni przyznali się do zażywania narkotyków. Badanie narkotestem kierującego vectrą 25-letniego Kamila M. wskazało obecność w jego organizmie amfetaminy.

Kamil M. i Grzegorz F. zostali zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Dziś zostaną przesłuchani. Za posiadanie środków odurzających grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo Kamil M. odpowie za prowadzeni pojazdu pod wpływem środków odurzających.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!